ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ΄ Εθνικής  

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της Γ’  Εθνικής. Οι ηλειακές ομάδες, τοποθετήθηκαν στον έκτο όμιλο, ενώ παρά το γεγονός ότι κάποιες ομάδες ζήτησαν την εξαίρεσή της, να μην συμμετάσχουν, λόγω αντικανονικού ορισμού, η ΕΠΟ δεν έκανε δεκτό το αίτημά τους και τις τοποθέτησε στην κλήρωση.

Το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική-14η αγωνιστική 

Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος

Ιάλυσος-Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός-Φοίβος

Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας-Μανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος-Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

4η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός-Παμοβριακός

Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Φοίβος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος

Πανηλειακός-Αχαρναϊκός

Φοίβος-Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική- 19η αγωνιστική

Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός

Ιάλυσος-Φοίβος

Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

7 αγωνιστική-20ή αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική-21η αγωνιστική

Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου 

Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος

Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική-22η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων

Ιάλυσος-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική-23η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός-Παλληνιακός

Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική-24η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

 Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-Πανηλειακός

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος-Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος

12η αγωνιστική-25η αγωνιστική

Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος

Φοίβος-Αχαρναϊκός

Πανηλειακός-Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων

Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος

Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου