• ΑΘΛΗΤΙΚΑ
  • Αντιπτέριση: Πρωταγωνιστής ο Φιλαθλητικός στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα του Πύργου-Αποτελέσματα

Αντιπτέριση: Πρωταγωνιστής ο Φιλαθλητικός στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα του Πύργου-Αποτελέσματα

Ένα ακόμα Περιφερειακό Πρωτάθλημα μπάντμιντον πέρασε στην ιστορία. Ο  Φιλαθλητικός φιλοξένησε στο κλειστό Πύργου το περιφερειακό πρωτάθλημα μπαντμιντον κατηγοριών U13, U17 και Α/Γ. Σε αυτό συμμετείχαν τα σωματεία της Πελοποννήσου και της Κεφαλονιάς με το καλύτερο υλικό που διαθέτουν την δεδομένη στιγμή. Ο  Φιλαθλητικός αποκόμισε πολλά μετάλλια, 10 χρυσά, 12 αργυρά και 13 χάλκινα ενώ η ΑΚΑΔΗΜΙΑ  1 χρυσό , 1 ασημένιο και 3 χάλκινα, αλλά σημασία έχει ότι τα παιδιά αγωνίστηκαν και πάλι και επανέρχονται σιγά σιγά σε αγωνιστικούς ρυθμούς. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

U13
ΑΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΑΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΛΕΜΟΝΗ ΜΥΡΤΩ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
–   ΚΑΣΚΟΥΡΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝ.-ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝ.-ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΣΠΥΡ.  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
3. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΧΑΡ.- ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΧΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
– ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ.-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ.  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΤΙΤ.-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΠΟΛ.- ΛΕΜΟΝΗ ΜΥΡΤ.  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
U17
ΑΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ
1. ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ( Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΑΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1. ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
– ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΡ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ-ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ.- ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ.-ΚΑΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡ. (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤ.-ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤ. (Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡ.-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤ. (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
–   ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔ.-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΑΣΤΡ. (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γ.-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.  (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.- ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Κ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡ. – ΣΚΑΡΤΣΑΝΗΣ Γ.  (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.-Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ)
ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ Α.-ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΠΑΥΛ.  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΓΑΒΡΑ ΓΕΩΡ.-ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛ.                      (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΗΛ.-ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡ.  (Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ-ΑΙΝΟΣ)
–  ΜΑΛΕΒΙΤΗ ΜΑΡ. – ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ ΕΥΗ       (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π-.Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝ.- ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝ.  (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡ.- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛ. (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ Γ. – ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΕΞ.   (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–  ΚΤΕΝΑΣ Γ. – ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΗΛ.     (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
Επίσης αγωνίστηκαν και κέρδισαν το χειροκρότημα οι Σωτήρης Παναγόπουλος, Γιάννης Διονυσόπουλος, Λιάνα Μαρκοπούλου, Σύλβια Φωτεινάκη, Σπύρος Τυλιγάδας, Φίλιππος Χριστοδουλόπουλος, Ορέστης Μπουκάρας, Δημήτρης Χριστοδουλόπουλος, και Βασιλική Σιδηροπούλου. Επόμενος αγώνας το ΟΠΕΝ Εφήβων στην Πορταρια.
Σημαντικές ειδήσεις στην Ηλεία

«Συντριβή» της Νέας Δημοκρατίας δείχνει η νέα δημοσκόπηση του «Ilia.news»

«Καθίζηση» σχεδόν… 15 ποσοστιαίων μονάδων (από τα επίσημα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών του 2019) έδωσαν στο κόμμα της Νέας Δημοκρατίας …

Οι εγγραφές στην Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή της Αμαλιάδας πότε ξεκινούν;

Ξεκίνησαν λοιπόν και τα σχολεία, ξεκίνησαν και οι εγγραφές στα δημόσια ΙΕΚ και πολλοί είναι αυτοί που ρωτάνε, πότε ξεκινούν …

Σε ποιους έγινε… «δώρο» το πρόγραμμα «Πράσινος Αγροτουρισμός»;

Σε ποιους έγινε… «δώρο» το πρόγραμμα «Πράσινος Αγροτουρισμός»;   Αναβρασμός επικρατεί σε όλα τα μελετητικά, λογιστικά, χρηματοοικονομικά, γραφεία συμβούλων επιχειρήσεων …

Μην τολμήσετε να ακουμπήσετε τον Ραδιοφωνικό Σταθμό Αμαλιάδας

ΣΑΦΕΣ ΜΗΝΥΜΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ : Μην τολμήσετε να ακουμπήσετε τον Ραδιοφωνικό Σταθμό Αμαλιάδας   ΔΕΙΞΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ …

Κοντά στον δολοφόνο της Εφύρας η Αστυνομία

Στα «ίχνη» του δολοφόνου του 68χρονου Μπάμπυ Αναγνωστόπουλου στην Εφύρα βρίσκονται, σύμφωνα με νεότερες πληροφορίες, οι Αστυνομικές Αρχές του νομού. …

Το Δημοτικό Στάδιο Γαστούνης έγινε χώρος συγκέντρωσης ΑΕΚΚ

Ο χώρος του Δημοτικού Σταδίου Γαστούνης έχει μετατραπεί σε χώρο συγκέντρωσης ΑΕΚΚ (απόβλητα εκσκαφών,κατασκευών και κατεδαφίσεων) που όπως βλέπουμε προέρχονται …

  • ΑΘΛΗΤΙΚΑ
  • Αντιπτέριση: Πρωταγωνιστής ο Φιλαθλητικός στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα του Πύργου-Αποτελέσματα

Αντιπτέριση: Πρωταγωνιστής ο Φιλαθλητικός στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα του Πύργου-Αποτελέσματα

Ένα ακόμα Περιφερειακό Πρωτάθλημα μπάντμιντον πέρασε στην ιστορία. Ο  Φιλαθλητικός φιλοξένησε στο κλειστό Πύργου το περιφερειακό πρωτάθλημα μπαντμιντον κατηγοριών U13, U17 και Α/Γ. Σε αυτό συμμετείχαν τα σωματεία της Πελοποννήσου και της Κεφαλονιάς με το καλύτερο υλικό που διαθέτουν την δεδομένη στιγμή. Ο  Φιλαθλητικός αποκόμισε πολλά μετάλλια, 10 χρυσά, 12 αργυρά και 13 χάλκινα ενώ η ΑΚΑΔΗΜΙΑ  1 χρυσό , 1 ασημένιο και 3 χάλκινα, αλλά σημασία έχει ότι τα παιδιά αγωνίστηκαν και πάλι και επανέρχονται σιγά σιγά σε αγωνιστικούς ρυθμούς. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

U13
ΑΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΑΠΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΛΕΜΟΝΗ ΜΥΡΤΩ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
–   ΚΑΣΚΟΥΡΑ ΓΙΟΛΑΝΤΑ  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝ.-ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝ.-ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΣΠΥΡ.  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
3. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΧΑΡ.- ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΧΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
– ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ.-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛ.  (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΑΝΤΥΠΑΣ ΤΙΤ.-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΛΕΜΟΝΗΣ ΑΠΟΛ.- ΛΕΜΟΝΗ ΜΥΡΤ.  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
U17
ΑΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ
1. ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ( Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΑΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1. ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
– ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΧΡ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ-ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ.- ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ.-ΚΑΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡ. (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΣΤΥΛΙΔΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤ.-ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤ. (Ν.Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡ.-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤ. (ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ)
–   ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔ.-ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΑΣΤΡ. (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΣ (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
ΑΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–   ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γ.-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ.  (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.- ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Κ. (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡ. – ΣΚΑΡΤΣΑΝΗΣ Γ.  (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.-Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ)
ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ Α.-ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΠΑΥΛ.  (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
2. ΓΑΒΡΑ ΓΕΩΡ.-ΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛ.                      (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΗΛ.-ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡ.  (Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ-ΑΙΝΟΣ)
–  ΜΑΛΕΒΙΤΗ ΜΑΡ. – ΔΕΛΗΒΟΡΙΑ ΕΥΗ       (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π-.Ν.Ε.ΠΑΤΡΩΝ)
ΜΕΙΚΤΟ
1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝ.- ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝ.  (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡ.- ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛ. (ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ο.Α.Π.-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ Γ. – ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΕΞ.   (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
–  ΚΤΕΝΑΣ Γ. – ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΗΛ.     (Ν. Ε. ΠΑΤΡΩΝ)
Επίσης αγωνίστηκαν και κέρδισαν το χειροκρότημα οι Σωτήρης Παναγόπουλος, Γιάννης Διονυσόπουλος, Λιάνα Μαρκοπούλου, Σύλβια Φωτεινάκη, Σπύρος Τυλιγάδας, Φίλιππος Χριστοδουλόπουλος, Ορέστης Μπουκάρας, Δημήτρης Χριστοδουλόπουλος, και Βασιλική Σιδηροπούλου. Επόμενος αγώνας το ΟΠΕΝ Εφήβων στην Πορταρια.
Σημαντικές ειδήσεις στην Ηλεία

«Συντριβή» της Νέας Δημοκρατίας δείχνει η νέα δημοσκόπηση του «Ilia.news»

«Καθίζηση» σχεδόν… 15 ποσοστιαίων μονάδων (από τα επίσημα αποτελέσματα των βουλευτικών εκλογών του 2019) έδωσαν στο κόμμα της Νέας Δημοκρατίας …

Οι εγγραφές στην Αμερικάνικη Γεωργική Σχολή της Αμαλιάδας πότε ξεκινούν;

Ξεκίνησαν λοιπόν και τα σχολεία, ξεκίνησαν και οι εγγραφές στα δημόσια ΙΕΚ και πολλοί είναι αυτοί που ρωτάνε, πότε ξεκινούν …

Σε ποιους έγινε… «δώρο» το πρόγραμμα «Πράσινος Αγροτουρισμός»;

Σε ποιους έγινε… «δώρο» το πρόγραμμα «Πράσινος Αγροτουρισμός»;   Αναβρασμός επικρατεί σε όλα τα μελετητικά, λογιστικά, χρηματοοικονομικά, γραφεία συμβούλων επιχειρήσεων …

Μην τολμήσετε να ακουμπήσετε τον Ραδιοφωνικό Σταθμό Αμαλιάδας

ΣΑΦΕΣ ΜΗΝΥΜΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ : Μην τολμήσετε να ακουμπήσετε τον Ραδιοφωνικό Σταθμό Αμαλιάδας   ΔΕΙΞΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ …

Δημοφιλείς ειδήσεις στην Ηλεία σήμερα
Ροή ειδήσεων