ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Α1 ΕΣΚΑΗ : Με Παναχαϊκό στην Πάτρα στην πρεμιέρα η Αμαλιάδα-Εντός ο Ολυμπιονίκης-Η κλήρωση αναλυτικά


Με τον ΠΑΝΑΧΑΙΚΟ τον αντίπαλο που αντιμετώπισε και πέρυσι στην πρεμιέρα θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα ο Α.Σ.Σ Αμαλιάδας. Είναι η ομάδα που συμπλήρωσε την απώλεια που υπήρχε από την μη κάθοδο των Νέων Εσπέρου. Ο Ολυμπιονίκης, αρχίζει εντός έδρας, απέναντι στον Προμηθέα.

1η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Προμηθέας

Ολυμπιάδα-ΑΓΕΖ

Κεραυνός-Αίολος

Αίαντας-Εσπερος ΑΟΠΑ

ΕΑΠ-Ηφαιστος/Αχ.

Γαλήνη-Απολλωνιάδα

Παναχαϊκός-Αμαλιάδα

2η Αγωνιστική

Αμσλιάφα-Γαλήνη

Απολλωνιάδα-ΕΑΠ

Ηφαιστος/Αχ.-Αίαντας

Εσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός

Αίολος-Ολυμπιάδα

ΑΓΕΖ-Ολυμπιονίκης

Προμηθέας-Παναχαϊκός

3η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίολος

Ολυμπιάδα-Εσπερος ΑΟΠΑ

Κεραυνός-Ηφαιστος/Αχ.

Αίαντας-Απολλωνιάδα

ΕΑΠ-Αμαλιάδα

Γαλήνη-Παναχαϊκός

Προμηθέας-ΑΓΕΖ

4η Αγωνιστική

Γαλήνη-Προμηθέας

Παναχαϊκός-ΕΑΠ

Αμαλιάδα-Αίαντας

Απολλωνιάδα-Κεραυνός

Ηφαιστος/Αχ.-Ολυμπιάδα

Εσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιονίκης

Αίολος-ΑΓΕΖ

5η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχ.

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Κεραυνός-Αμαλιάδα

Αίαντας-Παναχαϊκός

ΕΑΠ-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-Εσπερος ΑΟΠΑ

Προμηθέας-Αίολος

6η Αγωνιστική

ΕΑΠ-Προμηθέας

Γαλήνη-Αίαντας

Παναχαϊκός-Κεραυνός

Αμαλιάδα’Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης

Ηφαιστος/Αχ.-ΑΓΕΖ

Εσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος

7η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αμαλιάδα

Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός

Κεραυνός-Γαλήνη

Αίαντας-ΕΑΠ

Αίολος-Ηφαιστος/Αχ.

ΑΓΕΖ-Απολλωνιάδα

Προμηθέας-Εσπερος ΑΟΠΑ

8η Αγωνιστική

Αίαντας-Προμηθέας

ΕΑΠ-Κεραυνός

Γαλήνη-Ολυμπιάδα

Παναχαϊκός-Ολυμπιονίκης

Αμαλιάδα-ΑΓΕΖ

Απολλωνιάδα-Αίολος

Ηφαιστος/Αχ.-Εσπερος ΑΟΠΑ

9η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Γαλήνη

Ολυμπιάδα-ΕΑΠ

Κεραυνός-Αίαντας

Εσπερος ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα

Αίολος-Αμαλιάδα

ΑΓΕΖ-Παναχαϊκός

Προμηθέας-Ηφαιστος/Αχ.

10η Αγωνιστική

Κεραυνός-Προμηθέας

Αίαντας-Ολυμπιάδα

ΕΑΠ-Ολυμπιονίκης

Γαλήνη-ΑΓΕΖ

Παναχαϊκός-Αίολος

Αμαλιάδα-Εσπερος ΑΟΠΑ

Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχ.

11η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίαντας

Ολυμπιάδα-Κεραυνός

Ηφαιστος/Αχ.-Αμαλιάδα

Εσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκός

Αίολος-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-ΕΑΠ

Προμηθέας-Απολλωνιάδα

12η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα-Προμηθέας

Κεραυνός-Ολυμπιονίκης

Αίαντας-ΑΓΕΖ

ΕΑΠ-Αίολος

Γαλήνη-Εσπερος ΑΟΠΑ

Παναχαϊκός-Ηφαιστος/Αχ.

Αμαλιάδα-Απολλωνιάδα

13η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός

Ηφαιστος/Αχ.-Γαλήνη

Εσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑΠ

Αίολος-Αίαντας

ΑΓΕΖ-Κεραυνός

Προμηθέας-Αμαλιάδα