Γ΄ Εθνική: Ζωντανά η εξέλιξη των παιχνιδιών των 4μ.μ.

• 7
    Shares

Παρακολουθείστε ζωντανά την εξέλιξη των παιχνιδιών των 4μ.μ. για την τρίτη αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

• Πανηλειακός-ΠΑΟΒ 3-2 τελικό

20′: Πλασέ μέσα από την περιοχή του Μπαρμπαρούση στα δίχτυα.

24′: Σουτ του Χατζηστάμου στο δοκάρι, και στην επιστροφή άλλο σουτ από τον ίδιο πέρασε άουτ

32′: Γύρισμα από πλάγια του Θανάση Νικολόπουλου, ο Γούρμος με πλαδέ από το ύψος της περιοχής έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα. 1-1

37′: Γύρισμα Καμβύση μέσα στην περιοχή, κοντρόλ και σουτ Παναγόπουλου στα δίχτυα, 2-1

42′: Πλασέ με φάλτσο λίγο έξω από την περιοχή, στη γωνία και τα δίχτυα, 3-1.

59′: Από λάθος στην άμυνα πήρε τη μπάλα ο Μικελάτος, προχώρησε και πλάσαρε εύστοχα.

Πανηλειακός: Καπετανάκης, Καμβύσης, Αντωνόπουλος, Μπουρνέλης, Αρβανίτης, Μπουτσικάκης, Χατζηστάμου, Κωσταντακόπουλος, Μπαρμπαρούσης, Παναγόπουλος, Σταθάτος.

Παμβουπρασιακός: Κωνσταντιν/λος, Λιόσης, Ζέλιος, Δ. Νικολόπουλος, Πέκεζ, Π. Πολίτης, Γ. Πολίτης, Ντόμας, Θ. Νικολόπουλος (46′ Μπούνας), Αγουρίδης, Γούρμος (46′ Μικελάτος).

• Νίκη-Παναιγιάλειος 1-4 τελικό

6′: Απευθείας φάουλ Καλογερόπουλου άουτ.

8′: Πέναλτι σε χέρι του Βατσή μέσα στην περιοχή-Το εκτέλεσε εύστοχα ο Φουρτάδο. 0-1

23′: Φοβερή ατομική ενέργεια Καλογερόπουλου, ανατροπή από τον τερματοφύλακα και πέναλτι.-Το εκτέλεσε ο Βατσής, δυνατά στο οριζόντιο δοκάρι.

26′: Γύρισμα Κώστα Κολοτούρου στο σημείο του πέναλτι, μόνος του ο Παπαχριστόπουλος άουτ.

39′: Σέντρα από δεξιά του Κούντικ, κεφαλιά στην κίνηση του Φουρυάδο στα δίχτυα, 0-2.

55′ Πλασέ Δ. Κολοτούρου από πλάφια θέση άουτ.

58′: Πλασέ Βατσή μέσα από την περιοχή άουτ.

62′: Μεγάλο λάθος του Λαμπρόπουλου, έκλεψε ο Μίλτος Μητρόπουλος και έκανε το 0-3.

70′: Ο Ακασού με πέναλτι το οποίο εκτέλεσε ο Βατσής, μείωσε σε 1-3.

85′: Ασίστ Φ. Κολοτούρου, τετ α τετ ο Κ. Κολοτούρος, πρόλαβε ο τερματοφύλακας και έδιωξε σε κόρνερ.

87′: Αντεπίθεση για τον Παναιγιάλειο, ο Σκούτας έφυγε κάτω από φη σέντρα, απέφυγε και έναν αντίπαλο και με πλασέ έκανε το 1-4.

Νίκη: Λαμπρόπουλος, Κ. Κολοτούρος, Χ. Κολοτούρος, Ε. Κολοτούρος, Γαργαρώνης, Ακασού, Σκοζάι (60′ Παπαπέτρου), Βατσής, Δ. Κολοτούρος, Καλογερόπουλος (46′ Ν. Κολοτούρος), Παπαχριστόπουλος.

Παναιγιάλειος: Ντούνης, Γραμμάτικας, Κυριακόπουλος, Δοξάκης, Σούλης (28′ λ.τ. Μέρο), Πούγκος, Μητρόπουλος (80′ Μάζης), Τζανόπουλος, Φουρτάδο, Κούντικ (70′ Σκούτας), Καλούδης (58′ Μπακατσέλος).

• Διαγόρας-Ιάλυσος 0-1 τελικό
  • Βραχνέικα-Αχαρναϊκός 2-0 τελικό
  • Θύελλα-Παλληνιακός 0-3 τελικό