7.4 C
Pýrgos
Τρίτη, 25 Ιανουαρίου, 2022

Γ΄ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα του 4ου ομίλου

spot_img
1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων  – Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας  – Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου  – Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού  – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης  – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος  – Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας  – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού  – Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναγρινιακός
Παναχαϊκή  – Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος  – Τηλυκράτης
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναχαϊκή
Παναγρινιακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης  – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Τηλυκράτης
7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας  – Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αίας Γαστούνης
8η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού  – Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης  – Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή  – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας  – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου  – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης  – ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός  – Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων  – Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Παναχαϊκή
12η αγωνιστική
Τηλυκράτης  – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή  – Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού  – Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης  – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας  – Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου
Ακολουθήστε το Ilia.News στο  και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από την Ηλεία...τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ilia.News
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Δημοφιλέστερα