29.7 C
Pýrgos
Σάββατο, 18 Σεπτεμβρίου, 2021

ΕΣΚΑΗ: Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας σεζόν σε Α1 και Α2

spot_img

Προτεινόμενα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της νέας σεζόν στις δυο μεγάλες κατηγορίες του τοπικού μπάσκετ, όπως προέκυψε μετά την κλήρωση στο κλειστό Τόφαλος στην Πάτρα:

A1 ΕΣΚΑΗ

1η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014

Ολυμπιάδα-Παναχαϊκή

Απολλωνιάδα-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

Α.Ε. Λεχαινών-Ε.Α.Πατρών

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Αίολος Αγυιάς

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

2η Αγωνιστική

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Αίολος Αγυιάς-Α.Ε. Λεχαινών

Ε.Α.Πατρών-Απολλωνιάδα

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Ολυμπιάδα

Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης

Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Ηφαιστος/Αχιλλέας

3η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Παναχαϊκή

Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

Ολυμπιάδα-Ε.Α.Πατρών

Απολλωνιάδα-Αίολος Αγυιάς

Α.Ε. Λεχαινών-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Προμηθέας 2014

4η Αγωνιστική

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Α.Ε. Λεχαινών

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Απολλωνιάδα

Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιάδα

Ε.Α.Πατρών-Ολυμπιονίκης

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Νίκη Προαστείου

Παναχαϊκή-Προμηθέας 2014

5η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Ε.Α.Πατρών

Ολυμπιονίκης-Αίολος Αγυιάς

Ολυμπιάδα-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Α.Ε. Λεχαινών-Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Προμηθέας 2014-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Παναχαϊκή

6η Αγωνιστική

Α.Ε. Λεχαινών-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Απολλωνιάδα

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ολυμπιονίκης

Αίολος Αγυιάς-Νίκη Προαστείου

Ε.Α.Πατρών-Προμηθέας 2014

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Παναχαϊκή

7η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Ολυμπιάδα-Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Απολλωνιάδα-Α.Ε. Λεχαινών

Παναχαϊκή-Ε.Α.Πατρών

Προμηθέας 2014-Αίολος Αγυιάς

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

8η Αγωνιστική

Απολλωνιάδα-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Α.Ε. Λεχαινών-Ολυμπιάδα

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Ολυμπιονίκης

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Προμηθέας 2014

Αίολος Αγυιάς-Παναχαϊκή

Ε.Α.Πατρών-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

9η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Α.Γ.Ε.Ζακύνθου

Ολυμπιονίκης-Α.Ε. Λεχαινών

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Αίολος Αγυιάς

Παναχαϊκή-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Ε.Α.Πατρών

10η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης

Α.Ε. Λεχαινών-Νίκη Προαστείου

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Προμηθέας 2014

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

Αίολος Αγυιάς-Ε.Α.Πατρών

11η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα

Ε.Α.Πατρών-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Παναχαϊκή-Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Προμηθέας 2014-Α.Ε. Λεχαινών

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Αίολος Αγυιάς

12η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.

Ολυμπιάδα-Νίκη Προαστείου

Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014

Α.Ε. Λεχαινών-Παναχαϊκή

Α.Γ.Ε. Ζακύνθου-Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ε.Α.Πατρών

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αίολος Αγυιάς

13η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Ολυμπιονίκης

Αίολος Αγυιάς-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Ε.Α. Πατρών-Α.Γ.Ε. Ζακύνθου

Νέοι Εσπερου Α.Ο.Π.Α.-Α.Ε. Λεχαινών

Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα

Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα

Αίαντας Α.Σ.Α.Α.-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

 

A2 ΕΣΚΑΗ

1η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Α.Ε. Προαστείου

Πανωλενειακός-Ε.Α. Παραλίας

Σ.Ε.Φ.Α.-Γαλήνη

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Παναχαϊκός

Ν.Ε.Π.-Κρόνος

Κρήνη ΄97-Κεφαλληνιακός 2013

Αχαιός ΄47-Φαέθων Αντιρρίου

2η Αγωνιστική

Φαέθων Αντιρρίου-Κρήνη ΄97

Κεφαλληνιακός 2013-Ν.Ε.Π.

Κρόνος-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Παναχαϊκός-Σ.Ε.Φ.Α.

Γαλήνη-Πανωλενειακός

Ε.Α. Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07

Α.Ε. Προαστείου-Αχαιός ΄47

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Γαλήνη

Πανωλενειακός-Παναχαϊκός

Σ.Ε.Φ.Α.-Κρόνος

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Κεφαλληνιακός 2013

Ν.Ε.Π.-Φαέθων Αντιρρίου

Κρήνη ΄97-Αχαιός ΄47

Α.Ε. Προαστείου-Ε.Α. Παραλίας

4η Αγωνιστική

Κρήνη ΄97-Α.Ε. Προαστείου

Αχαιός ΄47-Ν.Ε.Π.

Φαέθων Αντιρρίου-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Κεφαλληνιακός 2013-Σ.Ε.Φ.Α.

Κρόνος-Πανωλενειακός

Παναχαϊκός-Α.Ο. Δύμης ΄07

Γαλήνη-Ε.Α. Παραλίας

5η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρόνος

Πανωλενειακός-Κεφαλληνιακός 2013

Σ.Ε.Φ.Α.-Φαέθων Αντιρρίου

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Αχαιός ΄47

Ν.Ε.Π.-Κρήνη ΄97

Ε.Α. Παραλίας-Παναχαϊκός

Α.Ε. Προαστείου-Γαλήνη

6η Αγωνιστική

Ν.Ε.Π.-Α.Ε. Προαστείου

Κρήνη ΄97-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Αχαιός ΄47-Σ.Ε.Φ.Α.

Φαέθων Αντιρρίου-Πανωλενειακός

Κεφαλληνιακός 2013-Α.Ο. Δύμης ΄07

Κρόνος-Ε.Α. Παραλίας

Παναχαϊκός-Γαλήνη

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Φαέθων Αντιρρίου

Πανωλενειακός-Αχαιός ΄47

Σ.Ε.Φ.Α.-Κρήνη ΄97

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Ν.Ε.Π.

Γαλήνη-Κρόνος

Ε.Α. Παραλίας-Κεφαλληνιακός 2013

Α.Ε. Προαστείου-Παναχαϊκός

8η Αγωνιστική

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Α.Ε. Προαστείου

Ν.Ε.Π.-Σ.Ε.Φ.Α.

Κρήνη ΄97-Πανωλενειακός

Αχαιός ΄47-Α.Ο. Δύμης ΄07

Φαέθων Αντιρρίου-Ε.Α. Παραλίας

Κεφαλληνιακός 2013-Γαλήνη

Κρόνος-Παναχαϊκός

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρήνη ΄97

Πανωλενειακός-Ν.Ε.Π.

Σ.Ε.Φ.Α.-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Παναχαϊκός-Κεφαλληνιακός 2013

Γαλήνη-Φαέθων Αντιρρίου

Ε.Α. Παραλίας-Αχαιός ΄47

Α.Ε. Προαστείου-Κρόνος

10η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Α.Ε. Προαστείου

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Πανωλενειακός

Ν.Ε.Π.-Α.Ο. Δύμης ΄07

Κρήνη ΄97-Ε.Α. Παραλίας

Αχαιός ΄47-Γαλήνη

Φαέθων Αντιρρίου-Παναχαϊκός

Κεφαλληνιακός 2013-Κρόνος

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Πανωλενειακός-Σ.Ε.Φ.Α.

Κρόνος-Φαέθων Αντιρρίου

Παναχαϊκός-Αχαιός ΄47

Γαλήνη-Κρήνη ΄97

Ε.Α. Παραλίας-Ν.Ε.Π.

Α.Ε. Προαστείου-Κεφαλληνιακός 2013

12η Αγωνιστική

Πανωλενειακός-Α.Ε. Προαστείου

Σ.Ε.Φ.Α.-Α.Ο. Δύμης ΄07

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Ε.Α. Παραλίας

Ν.Ε.Π.-Γαλήνη

Κρήνη ΄97-Παναχαϊκός

Αχαιός ΄47-Κρόνος

Φαέθων Αντιρρίου-Κεφαλληνιακός 2013

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Πανωλενειακός

Κεφαλληνιακός 2013-Αχαιός ΄47

Κρόνος-Κρήνη ΄97

Παναχαϊκός-Ν.Ε.Π.

Γαλήνη-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Ε.Α. Παραλίας-Σ.Ε.Φ.Α.

Α.Ε. Προαστείου-Φαέθων Αντιρρίου

* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Δημοφιλέστερα