ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΣΚΑΗ: Το πρόγραμμα σε Α1 και Α2 κατηγορία

  • 9
    Shares

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΚΑΗ, η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α1 και της Α2 κατηγορίας. Ας δούμε αναλυτικά το πρόγραμμα

 

Α1 ΕΣΚΑΗ

1η αγωνιστική

Ολυμπιάδα- Ν.Ε.Π.

Παναχαϊκός- Νίκη Πρ.

Έσπερος- Αραχωβίτικα

Γαλήνη- Απολλωνιάδα

Ολυμπιονίκης- Προμηθέας 2014

Σ.Ε.Φ.Α.- Κεραυνός Αιγίου

 

2η αγωνιστική

Νίκη Πρ.- Ολυμπιάδα

Αραχωβίτικα- Παναχαϊκός

Απολλωνιάδα- Έσπερος

Κεραυνός Αιγίου- Ολυμπιονίκης

Προμηθέας 2014- Γαλήνη

Ν.Ε.Π.- Σ.Ε.Φ.Α.

 

3η αγωνιστική

Ολυμπιάδα- Αραχωβίτικα

Παναχαϊκός- Απολλωνιάδα

Έσπερος- Προμηθέας 2014

Γαλήνη- Κεραυνός Αιγίου

Ολυμπιονίκης- Σ.Ε.Φ.Α.

Ν.Ε.Π.- Νίκη Πρ.

 

4η αγωνιστική

Απολλωνιάδα- Ολυμπιάδα

Προμηθέας 2014- Παναχαϊκός

Κεραυνός Αιγίου- Έσπερος

Σ.Ε.Φ.Α.- Γαλήνη

Ολυμπιονίκης- Ν.Ε.Π.

Αραχωβίτικα- Νίκη Πρ.

 

5η αγωνιστική

Ολυμπιάδα- Προμηθέας 2014

Παναχαϊκός- Κεραυνός Αιγίου

Έσπερος- Σ.Ε.Φ.Α.

Γαλήνη- Ολυμπιονίκης

Ν.Ε.Π.- Αραχωβίτικα

Νίκη Πρ.- Απολλωνιάδα

 

6η αγωνιστική

Κεραυνός Αιγίου- Ολυμπιάδα

Σ.Ε.Φ.Α.- Παναχαϊκός

Ολυμπιονίκης- Έσπερος

Γαλήνη- Ν.Ε.Π.

Προμηθέας 2014- Νίκη Πρ.

Απολλωνιάδα- Αραχωβίτικα

 

7η αγωνιστική

Ολυμπιάδα- Σ.Ε.Φ.Α.

Παναχαϊκός- Ολυμπιονίκης

Έσπερος- Γαλήνη

Ν.Ε.Π.- Απολλωνιάδα

Νίκη Πρ.- Κεραυνός Αιγίου

Αραχωβίτικα- Προμηθέας 2014

 

8η αγωνιστική

Γαλήνη- Παναχαϊκός

Ολυμπιονίκης- Ολυμπιάδα

Έσπερος- Ν.Ε.Π.

Σ.Ε.Φ.Α.- Νίκη Πρ.

Κεραυνός Αιγίου- Αραχωβίτικα

Προμηθέας 2014- Απολλωνιάδα

 

9η αγωνιστική

Παναχαϊκός- Έσπερος

Ολυμπιάδα- Γαλήνη

Ν.Ε.Π.- Προμηθέας 2014

Νίκη Πρ.- Ολυμπιονίκης

Αραχωβίτικα- Σ.Ε.Φ.Α.

Απολλωνιάδα- Κεραυνός Αιγίου

 

10η αγωνιστική

Εσπερος- Ολυμπιάδα

Παναχαϊκός- ΝΕΠ

Γαλήνη- Νίκη Πρ.

Ολυμπιονίκης- Αραχωβίτικα

ΣΕΦΑ- Απολλωνιάδα

Κεραυνός Αιγίου- Προμηθέας 2014

 

11η αγωνιστική

Ολυμπιάδα- Παναχαϊκός

Νίκη Πρ.- Έσπερος

Ν.Ε.Π.- Κεραυνός Αιγίου

Απολλωνιάδα- Ολυμπιονίκης

Προμηθέας 2014- Σ.Ε.Φ.Α.

Αραχωβίτικα- Γαλήνη

 

Α2 ΕΣΚΑΗ

1η αγωνιστική

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ -Φαέθων

Διαγόρας  Βρ.-Κεφαλονιά

Ακράτα – Δύμη

Αστέρας Τεμένης- Κρόνος

ΑΕ Αγυιάς -ΕΑ Παραλίας

Πανωλενειακός -Πυρσός

Γ.Ε.Π. Ηρακλής -Σκαγιοπούλειο

Ρεπό: Πήγασος

 

2η αγωνιστική

Φαέθων.-Πήγασος

Κεφαλονιά -Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Δύμη -Διαγόρας Βρ.

Κρόνος -Ακράτα

ΕΑ Παραλίας -Αστέρας Τεμένης

Πυρσός -Αγυια

Σκαγιοπούλειο  -Πανωλενειακός

Ρεπό: Γ.Ε.Π. Ηρακλής

 

3η αγωνιστική

Πήγασος -Κεφαλονιά

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ -Δύμη

Διαγόρας Βρ.-Κρόνος

Ακράτα –Ε.Α. Παραλίας

Αστέρας Τεμένης- Πυρσός

Αγυιά – Σκαγιοπούλειο

Πανωλενειακός –Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Ρεπό: Φαέθων

 

4η αγωνιστική

Δύμη – Πήγασος

Κρόνος -Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

ΕΑ Παραλίας -Διαγόρας  Βρ.

Πυρσος  -Ακράτα

Σκαγιοπούλειο  -Αστέρας Τεμένης

Γ.Ε.Π. Ηρακλής -Αγυιά

Κεφαλονιά -Φαέθων

Ρεπό: Πανωλενειακός

 

 

5η αγωνιστική

Πήγασος  -Κρόνος

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ -ΕΑ Παραλίας

Διαγόρας Βρ.-Πυρσος

Ακράτα  -Σκαγιοπούλειο

Αστέρας Τεμένης- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Αγυιά – Πανωλενειακός

Φαέθων – Δύμη

Ρεπό: Κεφαλονιά

 

 

6η αγωνιστική

ΕΑ Παραλίας- Πήγασος

Πυρσός- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Σκαγιοπούλειο- Διαγόρας Βρ.

Γ.Ε.Π. Ηρακλής – Ακράτα

Πανωλενειακός- Αστέρας Τεμένης

Κρόνος- Φαέθων

Δύμη- Κεφαλλονιά

Ρεπό: Αγυιά

 

7η αγωνιστική

Πήγασος- Πυρσός

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Σκαγιοπούλειο

Διαγόρας Βρ.- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Ακράτα- Πανωλενειακός

Αστέρας Τεμένης- Αγυιά

Φαέθων – ΕΑ Παραλίας

Κεφαλλονιά- Κρόνος

Ρεπό: Δύμη

 

8η αγωνιστική

Σκαγιοπούλειο- Πήγασος

Γ.Ε.Π. Ηρακλής- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Πανωλενειακός- Διαγόρας Βρ.

Αγυιά- Ακράτα

Πυρσός- Φαέθων

ΕΑ Παραλίας- Κεφαλονιά

Κρόνος – Δύμη

Ρεπό: Αστέρας Τεμένης

 

9η αγωνιστική

Πήγασος- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Πανωλενειακός

Διαγόρας Βρ.- Αγυιά

Ακράτα- Αστέρας Τεμένης

Φαέθων – Σκαγιοπούλειο

Δύμη- ΕΑ Παραλίας

Κεφαλονιά- Πυρσός

Ρεπό: Κρόνος

 

10η αγωνιστική

Πανωλενειακός- Πήγασος

Αγυιά- Πρ/ Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αστέρας Τεμένης- Διαγόρας Βρ.

Γ.Ε.Π. Ηρακλής- Φαέθων

Σκαγιοπούλειο- Κεφαλονιά

Πυρσός- Δύμη

ΕΑ Παραλίας- Κρόνος

Ρεπό: Ακράτα

 

11η αγωνιστική

Πήγασος – Αγυιά

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Αστέρας Τεμένης

Διαγόρας Βρ.- Ακράτα

Φαέθων – Πανωλενειακός

Κεφαλονιά- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Δύμη- Σκαγιοπούλειο

Κρόνος- Πυρσός

Ρεπό: ΕΑ Παραλίας

 

12η αγωνιστική

Αστέρας Τεμένης- Πήγασος

Ακράτα- Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αγυιά- Φαέθων

Πανωλενειακός- Κεφαλονιά

Γ.Ε.Π. Ηρακλής – Δύμη

Σκαγιοπούλειο- Κρόνος

Πυρσός- ΕΑ Παραλίας

Ρεπό: Διαγόρας Βρ.

 

13η αγωνιστική

Πήγασος Ακράτα

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Διαγόρας Βρ.

Φαέθων – Αστέρας Τεμένης

Κεφαλονιά- Αγυιά

Δύμη- Πανωλενειακός

Κρόνος – Γ.Ε.Π. Ηρακλής

ΕΑ Παραλίας- Σκαγιοπούλειο

Ρεπό: Πυρσός

 

14η αγωνιστική

Ακράτα- Φαέθων

Διαγόρας Βρ.- Πήγασος

Αστέρας Τεμένης- Κεφαλονιά

Αγυιά- Δύμη

Πανωλενειακός- Κρόνος

Γ.Ε.Π. Ηρακλής- ΕΑ Παραλίας

Σκαγιοπούλειο- Πυρσός

Ρεπό: Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

 

15η αγωνιστική

Πήγασος- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Φαέθων – Διαγόρας Βρ.

Κεφαλονιά- Ακράτα

Δύμη- Αστέρας Τεμένης

Κρόνος – Αγυιά

ΕΑ Παραλίας- Πανωλενειακός

Πυρσός- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Ρεπό: Σκαγιοπούλειο


  • 9
    Shares