Ηλεία: Αυτοί ψήφισαν το νόμο για την αναδοχή παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια – Να τους χαιρόμαστε ! (φώτο)

Αυτή είναι η ανάπτυξη !

Και για να μην ξεχάσουμε τους Βουλευτές του νομού μας,που ψήφισαν το νόμο για την αναδοχή παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια, σας τους υπενθυμίζω:

1)Έφη Γεωργοπούλου Σαλτάρη

2)Ιωάννης Κουτσούκος
3)Γεράσιμος Μπαλαούρας

4)Δημήτριος Μπαξεβανάκης

Να τους χαιρόμαστε !

  8 comments for “Ηλεία: Αυτοί ψήφισαν το νόμο για την αναδοχή παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια – Να τους χαιρόμαστε ! (φώτο)

  1. Μακης Αμαλιάδα
    11 Μαΐου 2018 at 2:51 ΜΜ

    Μπορει να εχουν παιδια …….ες ή κόρες …..ες …Να μη στηρίξουν την οικογενεια τους?

    • ΜΠΡΑΒΟΣ
      11 Μαΐου 2018 at 6:24 ΜΜ

      ΜΙΑ ΘΑ ΠΩ . ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΝΟΜΙΜΗ ΤΗΝ ΠΡΕΖΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙΠΟΤΑ , ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ? ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ , ΟΠΩΣ ΑΦΑΝΙΖΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ

  2. Ανώνυμος
    11 Μαΐου 2018 at 6:26 ΜΜ

    Άρα γ…. και αυτοί ! Οξωωωωωω π….. !

  3. ΞΥΠΝΉΣΤΕ
    11 Μαΐου 2018 at 10:13 ΜΜ

    Αμόρφωτοι άννθρωποι ή καλύτερα υπάνθρωποι της πασοκικης Ηλείας, ανάξιοι απόγονοι των ελεύθερων και γεμάτων πνεύμα αρχαίων Ηλείων, ψευτοδημοσιογραφικοί, οι ως άνω όντως αποτελούν ντροπή για τη πατρίδα μας, όμως για άλλους λόγους! Ίσως αυτό ήταν η μόνη καλή πράξη που έκαναν στη πολιτική τους καριέρα! Πριν ανοίξετε τον οχετό σας διαβάστε λίγο τη λένε οι ειδικοί! Παρακάτω παραθέτω μια επιστολή που υπέγραψαν 54 ειδικοί ΥΠΕΡ της υιοθεσίας παιδιών από ομόφυλα ζευγάρια http://www.kathimerini.gr/961410/article/epikairothta/ellada/paremvash-55-akadhmaikwn-gia-thn-anadoxh-kai-yio8esia-apo-omofyla-zeygaria …. Μνημόνια μέχρι να δύσει ο ήλιος μεσαιωνικοί άνθρωποι….

  4. babis
    12 Μαΐου 2018 at 7:46 ΠΜ

    βρομιάρηδες ούτε σκουλήκι δεν θα σας τρώει όταν πεθάνετε

  5. Νίκος
    12 Μαΐου 2018 at 7:51 ΠΜ

    Εύχομαι αυτό που ψήφισαν να εφαρμοστεί απόλυτα στα παιδιά τους!

  6. Ανώνυμος
    13 Μαΐου 2018 at 12:48 ΜΜ

    Είναι ντροπή να κατακρίνουμε κάποιον για τα πιστεύω του και τις ιδέες του. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να πράττει και κατ’ επέκταση να ψηφίζει όπως ο ίδιος κρίνει!!! Αυτό άλλωστε είναι και η Δημοκρατία!!! Ελευθερία στην άποψη, ελευθερία στην ψήφο!!! Και όσο για το αρχαίο ελληνικό ιδεώδες…ας μην ξεχνάμε πως και οι αρχαίοι Έλληνες υποστήριζαν την διαφορετικότητα καθώς και οι ιδιοι, ή αρκετοί από αυτούς, υπήρξαν ομοφυλόφιλοι ή τουλάχιστον την δοκίμασαν..!!!

  7. Πρώην δεξιοπασόκος
    13 Μαΐου 2018 at 5:17 ΜΜ

    Αφήστε τα σάπια σας καλύτερα ρε καθυστερημένοι . Τα παιδιά που βρίσκονται στα ιδρύματα θα έχουν την ευκαιρία μια καλύτερης ζωής. Είμαστε υπερήφανοι και για τον ΣΥΡΙΖΑ αλλά και για τους Βουλευτές μας. Μονο εμείς έχουμε το δικαίωμα να τους κατακρίνουμε αν θα έπρεπε. Εσείς οι υπόλοιποι “προστάτες των παιδιών” που έχετε στους κόλπους σας επίλεκτα στελέχη που εχουν ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ για παιδιφιλία καλύτερα να το βουλώνετε. Ασχοληθείτε και κατακρίνετε όσο θέλετε, την Ντόρα Μπακογιάννη την Ολγα Κεφαλογιάννη την Νικη Κεραμέως και την Κατερίνα Μάρκου που επίσης υπερψήφισαν αυτό το Νόμο που αποτελεί εναρμόνιση με το Ευρωπαικό δίκαιο. Εσεις δεν θέλατε να μείνουμε Ευρώπη ??? Αφου δεν σας αρέσουν και αυτά…τοτε Λουστείτε την !

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.