20.9 C
Pýrgos
Πέμπτη, 23 Σεπτεμβρίου, 2021

Κόροιβος: Ματαιώθηκε το παιχνίδι με Γλαύκο-Το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας

spot_img

Προτεινόμενα

Εντελώς απρόσμενα, έγινε γνωστό ότι ματαιώνεται το παιχνίδι ανάμεσα σε Κόροιβο και Γλαύκο, το οποίο ήταν προγραμματισμένο σήμερα το απόγευμα στο κλειστό της Αμαλιάδας. Ο Κόροιβος, θα μεταβεί στην Πάτρα, όπου θα αντιμετωπίσει στις 7μ.μ. τον Έσπερο.

Στο μεταξύ, αρχίζει το Σάββατο το Κύπελλο Ελλάδας, στο οποίο θα λάβει μέρος και ο Κόροιβος. Η ομάδα της Ηλείας, αρχίζει τις υποχρεώσεις της σαν ομάδα της Α2, από τον δεύτερο γύρο, στις 19 Σεπέμβρη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η Αγωνιστική – Σάββατο 15/09/2018

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
02. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
03. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
04. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
05. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
06. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
07. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
08. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
12. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
13. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
14. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ.

Κυριακή 16/09/2018

15. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16. ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Α’ Φάση – 2η Αγωνιστική – Τετάρτη 19/09/2018

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
    18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
    19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
    21. ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
    22. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
    23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
    24. ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
    25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    27. ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
    28. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 – ΗΡΑΚΛΗΣ 2017
    29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
    31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    32. ΝΙΚΗΤΗΣ A11 – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Α’ Φάση – 3η Αγωνιστική – Σάββατο 22 ή Κυριακή 23/09/2018

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α23
    34. ΝΙΚΗΤΗΣ Α31 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α32
    35. ΝΙΚΗΤΗΣ Α24 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
    36. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
    37. ΝΙΚΗΤΗΣ Α27 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
    38. ΝΙΚΗΤΗΣ Α25 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α30
    39. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α28
    40. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α29

Α’ Φάση – 4η Αγωνιστική – Τετάρτη 26/09/2018

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
    42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α36
    43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
    44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α35

Α’ Φάση – 5η Αγωνιστική – Σάββατο 29/09/2018

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α44
    46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α42 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α43

B’ Φάση – Τετάρτη 03/10/2018

  1. ΡΕΘΥΜΝΟ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
    50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΡΗΣ
    51. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
    52. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    53. ΠΑΟΚ 2004 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
    54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α45 – ΑΕΚ ΝΕΑ 2014

Σάββατο 3 ή Κυριακή 4/11/2018

  1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α51
    56. ΝΙΚΗΤΗΣ Α53 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α54
    57. ΝΙΚΗΤΗΣ Α50 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α49
    58. ΝΙΚΗΤΗΣ Α48 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α52

Τετάρτη 13/02/2019
59.  –
60.  –

Ε’ Φάση – Τελικός – Κυριακή 17/02/2019 

61. ΝΙΚΗΤΗΣ Α60 – ΝΙΚΗΤΗΣ Α61

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Δημοφιλέστερα