Κυριακή, 22 Μαΐου, 2022
16.7 C
Pýrgos

Μικτές Ηλείας: Ποιοι παίκτες κλήθηκαν στην προπόνηση των ομάδων

spot_img

O Ενωσιακός Προπονητής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Ηλείας Αντώνης Χρυσανθακόπουλος, προχώρησε σε κλήσεις προς ποδοσφαιριστές, γεννηθέντες το 2007-2008 (Κ15) και 2005-2006 (Κ17) να συμμετέχουν στην προπόνηση   των Μικτών ομάδων της ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ, για την Α΄  Φάση του  Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, την Δευτέρα  29/11/2021 στο Ενωσιακό γήπεδο Σπιάντζας  «Άγγελος Αναστασόπουλος» σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Ώρα προπόνησης 

K-15: 15:30

K-17: 17:15

Όλοι οι ποδοσφαιριστές  οφείλουν να έχουν μαζί τους την κάρτα υγείας αθλητή και Self test (τελευταίου 24ωρου).

Οι παίκτες που κλήθηκαν είναι οι εξής:

Κ-15 (2007-2008)

  1. Γκογκάκης Ηλίας (Νίκη Τραγανού)
  2. Βασιλακόπουλος Σαράντης (Ερμής Πύργου)
  3. Δρακόπουλος Γιώργος (Κεραυνός Βρίνας)
  4. Καραντώνης Γιώργος (Ερμής Πύργου)
  5. Παναγόπουλος Γιώργος (Αμαλιάδα 2008)
  6. Γερασιμόπουλος Αναστάσιος (Αμαλιάδα 2008)
  7. Γκότσης Αναστάσιος (Ερμής Πύργου)
  8. Κολοσκόπης Νεκτάριος (Ερμής Πύργου)
  9. Φερεκίδης Χάρης (Ερμής Πύργου)
  10. Αναστασόπουλος Βασίλης (Πανηλειακός)
  11. Τραμπαδώρος Γιάννης (Ερμής Πύργου)
  12. Μπιρμπιλης Γιώργος (Ερμής Πύργου)
  13. Δερβος Κωνσταντίνος (Αμαλιάδα 2008)
  14. Τσαγδής Πέτρος (Ερμής Πύργου)
  15. Κουρούβανης Ηρακλής (Πανηλειακός)
  16. Τρυφωνόπουλος Νικόλαος (Πανηλειακός)
  17. Αποστολόπουλος Νικόλαος (Αστέρας Αμαλιάδας)
  18. Βασιλόπουλος Παναγιώτης (Πανηλειακός)
  19. Γιαννακόπουλος Νικόλαος (Ερμής Πύργου)
  20. Στεφανόπουλος Παναγιώτης (Πανηλειακός)
  21. Σπουδας Ευθύμιος (Παμβουπρασιακός)

 

 

Κ-17 (2005-2006)

 

  1. Σίνος Δαμιανός (Παμβουπρασιακός)
  2. Αλτάνης Γιάννης (Ατρόμητος Λαστεΐκων)
  3. Γεωργουλόπουλος Βασίλειος (Ατρόμητος Λαστεΐκων)
  4. Δουλαβέρης Μάριος (Αίας Γαστούνης)
  5. Κακιώνης Βασίλειος (Αμαλιάδα 2008)
  6. Παλούμπης Νίκος (Παμβουπρασιακός)
  7. Παπαγεωργίου Γεώργιος (Ερμής Πύργου)
  8. Τσαγρής Λάμπρος (Δάφνη Ανδραβίδας)
  9. Τσάλας Γεώργιος (Αστέρας Αμαλιάδας)
  10. Χριστόπουλος Γεώργιος (Πέλοπας Πελοπίου)
  11. Σούλης Κωνσταντίνος (Αμαλιάδα 2008)
  12. Γιαννόπουλος Χρήστος (Ερμής Πύργου)
  13. Φωτόπουλος Φώτης (Ερμής Πύργου)
  14. Μένα Ανδριάν (Αμαλιάδα 2008)
  15. Μούτσα Αρντάν (Ερμής Πύργου)
  16. Χαραλαμπόπουλος Νίκος (Ατρόμητος Λαστεΐκων)
  17. Καπατσούλιας Αντώνης (Δάφνη Ανδραβίδας)
  18. Τσουραπάς Στέφανος (Δάφνη Ανδραβίδας)
  19. Φριντζήλας Μιχάλης (Δάφνη Ανδραβίδας)
  20. Κουτσογιαννόπουλος Χαράλαμπος (Ηλειακός Λεχαινών)
  21. Σακέλλης Αναστάσιος (Ατρόμητος Λαστεΐκων)
  22. Φωτόπουλος Παναγιώτης (Δόξα Ν.Μανωλάδας)
  23. Καραχρήστος Γιάννης (ΠΑΟ Κακοβάτου)
  24. Μπομπής Θεοφάνης (Αστέρας Αμαλιάδας)
  25. Ζεζας Γιάννης (Πανηλειακός)
  26. Φώτης Γεώργιος (Πανηλειακός)
Ακολουθήστε το Ilia.News στο  και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις από την Ηλεία...τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Ilia.News
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Δημοφιλέστερα