ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Μπάντμιντον: Πολλά μετάλλια για τον Φιλαθλητικό στο Περιφερειακό κατηγοριών

  • 22
    Shares

Πολλά μετάλλια για μια ακόμη φορά κατέκτησε ο Φιλαθλητικός στο Περιεφερειακό Πρωτάθλημα Πελοποννήσου που διεξήχθη στο κλειστό Πύργου

U11:

1) Λεβέντης Φώτης (Φιλαθλητικός)

2) Αντύπας Διονύσιος (Φιλαθλητικός)

3) Σπύρος Φουσέκης (Απολλώνιος)

–  Αναστάσιος Φουσέκης (Απολλώνιος)

 

1) Βγενοπούλου Ευανθία (Φιλαθλητικός)

2) Μυλωνά Δήμητρα (Φιλαθλητικός)

3) Σπυρίδη Ελευθερία (Απολλώνιος)

Με τον Φιλαθλητικό αγωνίστηκαν εξαιρετικά με καλά πλασαρίσματα σε αυτή την κατηγορία και οι: Τίτος Αντύπας, Απόλλων Λεμόνης, Ορέστης Μπουκάρας, Αντώνης Τράντας, και Χρήστος Τυλιγαδας.Στα U15 είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

Απλό Παίδων

1) Στυλιδιώτης Αριστοτέλης (Απολλώνιος)

2) Σπυρόπουλος Αλέξανδρος (Φιλαθλητικός)

3) Βαμβακάς Παναγιώτης (Φιλαθλητικός)

–  Γαλανής Στέφανος (Απολλώνιος)

Απλό Κορασίδων

1) Βλαχαντώνη Χαρούλα (Φιλαθλητικός)

2) Παναγιωτακοπούλου Τζίνα (Φιλαθλητικός)

3) Θάνου Κωνσταντίνα (Φιλαθλητικός)

–   Αλικάκη Αγγελική (Φιλαθλητικός)

 

Διπλό Παίδων

1) Γαλανής Στεφ.-Πανάρετος Βικτ. (Απολλώνιος)

2) Βαμβακάς Παν. – Δρακόπουλος Χαρ. (Φιλαθλητικός)

3) Λιναρδάτος Χρ. – Παναγιωτακόπουλος Χρ. (Φιλαθλητικός)

4) Γκοτσούλιας Αλ. – Παπαδόπουλος Μαρ. (Απολλώνιος)

 

Διπλό Κορασίδων

1) Αλικάκη Αγγ. – Παναγιωτακοπούλου Τζ. (Φιλαθλητικός)

2) Θάνου Κων. – Λύκου Ελευθ. (Φιλαθλητικός)

3) Βαμβακά Αθ.- Διαμαντοπούλου Στ. (Φιλαθλητικός)

–  Ρελάκη Ευ. – Χριστοδουλόπουλου Μαρ. (Φιλαθλητικός)

 

Μεικτό

1) Στυλιδιώτης Αρ. – Λιόλιου (Απολλώνιος)

2) Γκοτσούλιας Αλ. – Γιαννακοπούλου Βικτ. (Απολλώνιος)

3) Σπυρόπουλος Αλ. – Βλαχαντώνη Χαρ. (Φιλαθλητικός)

– Λιναρδάτος Θ. – Λιναρδατου Αστρ. (Φιλαθλητικός)

 

Στα U19 τα αποτελέσματα είχαν ως εξής:

Απλό Εφήβων

1) Κατσιαδράμης Κυριάκος (Φιλαθλητικός)

2) Σωτηρόπουλος Άκης (ΝΕΠ)

3) Αγκο Πλατών (Φιλαθλητικός)

–   Αθανασόπουλος Νικόλαος (ΝΕΠ)

 

Απλό Νεανίδων

1) Βλαχαντώνη Αντωνία (Φιλαθλητικός)

2) Βλαχαντώνη Παυλίνα (Φιλαθλητικός)

3) Δεληβοριά Χριστίνα (ΝΕΠ)

–   Βαγενά Κωνσταντίνα (ΝΕΠ)

 

Διπλό Εφήβων

1) Σωτηρόπουλος Α. –  Αθανασόπουλος Ν. (ΝΕΠ)

2) Κατσιαδράμης Κ. – Άγκο Πλ. (Φιλαθλητικός)

3) Αναστασόπουλος Κ. – Δάρας Π. (Φιλαθλητικός)

 

Διπλό Νεναίδων

1) Βλαχαντώνη Π. – Βλαχαντώνη Α. (Φιλαθλητικός)

2) Στυλιδιώτη Β.- Βαγενά Κ. (ΝΕΠ)

3) Τόλια Β. – Γαβρά Γ. (Φιλαθλητικός)

–   Τρίμμη Ν. – Δάρα Μαρ. (Φιλαθλητικός)

 

 


  • 22
    Shares