Νίκη-Πέλοπας 2-0: Με δυο γκολ στην επανάληψη

• 21
    Shares

Με δυο γκολ στην επανάληψη, η Νίκη Τραγανού έφτασε στη νίκη με σκορ 2-0 απέναντι στον Πέλοπα, σε φιλικό που ολοκληρώθηκε πριν λίγο. Παρά το γεγονός ότι ο Πέλοπας γνώρισε την ήττα, στάθηκε πολύ καλά, με κάποιες καλές στιγμές σε αντεπιθέσεις στο πρώτο μέρος, αλλά και ένα ακυρωθέν τέρμα του Μακρή. Στην επανάληψη η Νίκη, άνοιξε το σκορ με τον Καλογερόπουλο στο 72΄και διαμόρφωσε το τελικό 2-0 στο 79΄με τον Βατσή.

Νίκη: Αντωνόπουλος, Κ. Κολοτούρος, Χ. Κολοτούρος, Σαραντούλιας, Ι. Κασσιανός, Βουρτσάνης, Δ. Κασσιανός, Βατσής, Δ. Κολοτούρος, Γεωργιόπουλος, Ν. Κολοτούρος (Ανδριόπουλος, Παπαβασιλείου, Μπάνα, Παναγιωτόπουλος, Καλογερόπουλος).

Πέλοπας: Μικελόπουλος, Β. Πλατής, Παπαγεωργίου, Κοζοκάρου, Πότκα, Δαβουρλής, Αστερόπουλος, Παναγόπουλος, Μακρής, Κανελλόπουλος, Μπαχούρος (Λειβαδίτης, Δημητρόπουλος, Μπουλούτας, Παγωνίδης, Π.Πλατής, Βαρζελιώτης, Χριστακόπουλος).