ΗΛΕΙΑ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ

Οι σταυροί των Περιφερειακών εκλογών στην Ηλεία

  • 36
    Shares

Όλα από την αρχή – Νεκτάριος Φαρμάκης

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος (Τσαφλιάς) του Χρήστου 9180
  2. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ Νικόλαος του Αγγέλου 7602
  3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου 5644
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου 5194
  5. ΜΠΙΛΙΡΗΣ Χρήστος του Αθανασίου 4361
  6. ΜΠΙΛΙΑ Μαρία του Αγησιλάου 4341
  7. ΓΑΒΡΑΣ Χρήστος του Νικολάου 4299
  8. ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ Πανάγος του Διονυσίου 3960
  9. ΧΗΝΟΣ Γεώργιος του Βασιλείου 3765
  10. ΚΟΡΤΕΣΗ Άννα του Κωνσταντίνου 3501
  11. ΞΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ιωάννη 3408
  12. ΜΠΡΑΤΗ Δήμητρα του Αγγέλου 2916
  13. ΣΚΟΥΡΦΟΥΝΤΑ Παναγιώτα του Θεοδώρου 2639
  14. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ιωάννα Μαρία (Μαριάννα) του Κωνσταντίνου 2314
  15. ΜΠΟΥΡΑ Ευαγγελία (Λία) του Βασιλείου 2246
  16. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ Αριστείδης (Καπετάνιος) του Στεφάνου 1943
  17. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ – ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία του Νικολάου 1749
  18. ΧΩΡΕΜΗ – ΤΡΙΓΑΖΗ Κωνσταντίνα του Γεωργίου 1038


Δικαίωμα στην Πρόοδο – Απόστολος Κατσιφάρας

 

  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8706
  2. ΜΠΡΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 6354
  3. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4276
  4. ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3444
  5. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 3376
  6. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ – ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3347
  7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2347
  8. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 2344
  9. ΦΛΕΒΟΤΟΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2206
  10. ΚΑΖΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2166
  11. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1969
  12. ΜΠΡΑΤΗ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1712
  13. ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1613
  14. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1409
  15. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1401
  16. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1312
  17. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1184
  18. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 639

 


Δυτική Ελλάδα Μπροστά – Κώστας Σπηλιόπουλος

 

  1. ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ 1899
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1639
  3. ΚΛΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1384
  4. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1094
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1065
  6. ΣΑΛΠΕΑ ΕΚΑΒΗ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1056
  7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΙΒΩΝ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 836
  8. ΔΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 581
  9. ΜΟΥΣΤΑΦΕΡΗ ΦΙΛΙΩ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 577
  10. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΝΟΣ) 518
  11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 515
  12. ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 500
  13. ΣΙΚΟΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 474
  14. ΜΠΟΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 400
  15. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 389
  16. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 378
  17. ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 325
  18. ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 243

 

Αντίσταση Πολιτών Δυτικής Ελλάδας – Βασίλης Χατζηλάμπρου

 

  1. ΓΑΣΠΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 470
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 360
  3. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 246
  4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 226
  5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 190
  6. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 184
  7. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 163
  8. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 133
  9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 132
  10. ΚΟΥΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 107
  11. ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103
  12. ΛΥΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93
  13. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 74
  14. ΜΠΕΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 49

 

Πατριωτική Αυγή για τη Δυτική Ελλάδα – Ανδρέας Νικολακόπουλος

 

  1. ΓΑΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 472
  2. ΛΑΒΔΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΩ 419
  3. ΝΕΡΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 330
  4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΚΟΥΤΣΗΣ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 250
  5. ΚΑΛΦΑΓΙΑΝ ΜΠΟΓΟΣ ΜΠΑΓΝΑΣΑΡ (ΠΑΥΛΟΣ) ΤΟΥ ΟΧΑΝΕΣ 250
  6. ΤΑΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 187
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 156
  8. ΚΟΜΠΟΘΡΕΚΑ – ΚΟΤΣΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 146
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 128
  10. ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127
  11. ΣΙΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 127
  12. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 107


Οικολογική Δυτική Ελλάδα – Κωνσταντίνος Παπακωνσταντίνου

 

  1. ΓΟΥΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 366
  2. ΑΣΤΕΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 339
  3. ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΡΕΒΕΚΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 255
  4. ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 185
  5. ΜΩΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 174
  6. ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ 135
  7. ΧΕΛΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 134
  8. ΚΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 127
  9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 117
  10. ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 115
  11. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93
  12. ΠΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 85

 

Αριστερή Παρέμβαση – Αντικαπιταλιστική Κίνηση στη Δυτική Ελλάδα – Χρήστος Κοσινάς

 

  1. ΑΣΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 174
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150
  3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 126
  4. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΣ 124
  5. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 115
  6. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110
  7. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 95
  8. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΡΕΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 90
  9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 87
  10. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82
  11. ΤΣΟΥΡΑ ΘΕΩΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 79
  12. ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 74
  13. ΤΣΙΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 61
  14. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
  15. ΜΠΑΧΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 46
  16. ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 38

  • 36
    Shares