• ΑΘΛΗΤΙΚΑ
  • Στίβος: Έβδομος στο Πανελλήνιο Κ18 ο Γιώργος Πέππας (βίντεο)

Στίβος: Έβδομος στο Πανελλήνιο Κ18 ο Γιώργος Πέππας (βίντεο)

Με μια σπουδαία πρόκριση το πρωί, ξεκίνησε η δεύτερη μέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κ18 στον Πανθεσσαλικό Στάδιο του Βόλου. Ο Γιώργος Πέππας της Αναγέννησης Πύργου, με νέο ατομικό ρεκόρ,59.79, πήρε την όγδοη θέση στον προκριματικό και κέρδισε τη συμμετοχή του στον μεγάλο τελικό του αγωνίσματος. Εκεί, το απόγευμα της Κυριακής, κατέλαβε την 7η θέση στην Ελλάδα.

Αποτελέσματα τελικού 400μ.με εμπόδια

  1. Βλαδίμηρος Ανδρεάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 53.54
  2. Αλέξανδρος Πετρόπουλος (ΑΟ Φιλοθέης) 54.56
  3. Μύρων Ρεθυμνιωτάκης (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου) 55.38
  4. Νίκος Κιουτσούκης (ΓΣ Έδεσσας) 56.27
  5. Γιάννης Τσαλίκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 57.60
  6. Γιώργος Μανωλιάς (ΑΣ Έφηβος Χίου) 57.70
  7. Γιώργος Πέππας (ΓΣ Αναγέννηση Πύργου) 1.00.27
  8. Χριστόφορος Παπαγεωργίου (Πελασγός Λάρισας) δεν ξεκίνησε

 

Δείτε εδώ το βίντεο της πρόκρισης του Γιώργου Πέππα στον τελικό, πετυχαίνοντας και νέο ατομικό ρεκόρ

Αποτελέσματα Σαββάτου (1η μέρα)

Αγόρια:

100μ. 1η σειρά (+2,2): Παναγιώτης Κεσκινίδης (ΑΣ Ν. Ορεστιάδας Πολυνίκης) 11.09, Βασίλης Πουλλάκκος (ΠΑΣ Ζωγράφου) 11.13, Μανούσος Μάριος Σγουρός (ΑΟ Λασιθίου) 11.14, Γιάννης Γιαννόπουλος (ΓΣ Ερμής Ιλίου) 11.17, Κωνσταντίνος Σταματάκος (ΓΣ Σπαρτιατικός) 11.21, Ηλίας Κωτσιάς (ΑΟ Ρόδου Εμ. Σταματίου) 11.22, Νικόλαος Παΐσιος (ΑΓΣ Νίκη Πάτρας) 11.24, Χρήστος Σεραφίδης (ΠΑΣ Ρήσσος Κομοτηνής) 11.25.

100μ. 2η σειρά (-0,5): Χαρίτων Τάσσης (ΝΓΣ Ηρακλής) 10.78, Νικήτας Ραφαέλ Μπούρας (ΑΟ Κάλλιστος) 10.86, Βασίλης Μήλιος (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 10.94, Οδυσσέας Βρυσιώτης (ΑΕ Λάρισας) 11.11, Εμμανουήλ Καστίγιο- Φλέσσας (ΑΟ Κάλλιστος) 11.27, Χρήστος Μπαϊμπάκης (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 11.27, Αθανάσιος Ζήμνας (ΓΣ Έδεσσας) 11.38, Δημήτρης Πεσάδας (ΑΟ Ερμής) 11.38.

400μ.: 1η σειρά: Λεωνίδας Λεοντιάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 50.54, Θόδωρος Βλάχος (ΑΟ Πέλωψ) 51.05, Παναγής Τραυλός (ΓΕ Κεφαλληνίας) 51.54, Δημοσθένης Παπαηλίου (ΑΟ Πέλωψ) 51.72, Γιώργος Μπάκουλας (ΣΑΚΑ) 52.85, Κωνσταντίνος Ζωίτος (ΓΣ Νίκη Βύρωνα) 53.07, Γιάννης Κουζλακίδης (ΟΚΑ Φιλίππων Καβάλας) 53.71, Αλέξανδρος Κόκκας (Άθλος Άρτας) 53.72.

2η σειρά: Πέτρος Παπαγιάννης (Βιτσέντζος Κορνάρος) 48.50, Βλαδίμηρος Ανδρεάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 48.78, Γιώργος Ιωαννίδης (Αρίωνας Κουφαλίων) 49.50, Κώστας Σαραντόπουλος (ΣΑΚΑ) 49.65, Γιάννης Λιόλιος (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 52.05, Χαράλαμπος Ντούνης (ΑΟ Πέλωψ) 52.83, Αυγερινός Μποίντας (ΑΓΣ Ανατολή Ν. Ιωνίας) 53.00, Ζαχαρίας Γυριχίδης (Ολυμπιάδα Θ. ΠΑΚ) 54.30.

1.500μ. 1η σειρά: Κώστας Μαυρόπουλος (ΟΚΑ Καβάλας) 4.25.83, Αλέξανδρος Τζελιλάι (ΑΟ Φιλοθέης) 4.28.99, Βασίλης Σάλπας (ΑΣΕ Δούκα) 4.30.84, Νίκος Μπιλιάνος (ΑΟ Πέλωψ) 4.30.97, Νίκος Βαρβατσούλης (ΑΟ Πέλωψ) 4.31.02, Πέτρος Κουρουπάκης (ΑΟ Σητειακός) 4.31.04, Κώστας Μαργαρίτης (Κούρος Αίγινας) 4.38.55, Γιάννης Αυγουλάς (ΣΕΔΑΣ Περάματος) 4.41.06, Βαγγέλης Λόλας (ΠΑΟΚ) 4.41.77, Πέτρος Μανιφάβας (ΑΣ Σίσυφος) 4.49.16, Σωτήρης Κουτρούμπας (ΑΟ Πρέβεζας) 4.52.16, Βασίλης Μπάνας (ΣΚΑ Μετεώρων) 4.52.29, Μηνάς Μοάτσος (Συλ. Μαραθωνοδρόμων Κρήτης) 4.53.63, Πέτρος Πλέσκας (ΠΑΣ Αλμωπίας Ίκαρος) 5.01.28.

2η σειρά: Ανδρέας Γεωργίου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 4.11.79, Γιάννης Γιαννακόπουλος (ΑΟ Πέλωψ) 4.11.97, Γιώργος Τασιούλας (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 4.12.58, Διονύσης Καψάλης (ΓΑΣ Αγρινίου) 4.13.52, Κώστας Παπαδημητρίου (ΓΣ Εθνικός) 4.14.80, Μάρκος Κουκουλάρης (ΣΑΚΑ) 4.16.11, Μάριος Μεσολώρας (ΣΚΑ Χολαργού) 4.18.38, Τάσος Γρηγοριάδης (ΓΣ Γλυφάδας) 4.19.32, Γιώργος Μανουσίδης (ΑΣ Ν. Ορεστιάδας Πολυνίκης) 4.20.99, Γιώργος Ρούντας (Αναγέννηση Πεύκης) 4.21.37, Άγγελος Ράπτης (ΓΑΣ Αγρινίου) 4.22.20, Κώστας Παπαδόπουλος (ΓΣ Κηφισιάς) 4.22.37, Δημήτρης Σκύβαλος (ΑΟ Λασιθίου) 4.25.18, Σταύρος Κουβέλης (ΓΣ Νίκη Βύρωνα) 4.30.02, Φώτης Θεοδωρακόπουλος (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 4.30.82.

110μ. εμπόδια: 1η σειρά (0,0): Αθανάσιος Δεληγιάννης (ΑΣ Π. Ψυχικού) 14.91, Άγγελος- Παύλος Κουσούνιας (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 14.95, Χρήστος- Μάριος Δημητρίου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 15.12, Παναγιώτης Αγγελόπουλος (ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας) 15.26, Μιχαήλ Γαβριλόπουλος (ΑΣ Φειδιππίδης) 15.31, Νικόλαος- Αυγούς Αλεξόπουλος (ΟΦΚΑ Σερρών) 15.36, Μιχάλης Τάκος (Παναξιακός ΑΟ) 15.84, Χρήστος Μαυρένης (ΟΦΚΑ Φίλιππος Γιαννιτσών) 26.61.

2η σειρά (+0,6): Αθανάσιος Κοτταρίδης (ΣΑΚΑ) 14.06, Αλεξάντρ Μπεσσόννυ (ΦΓΣ Σπάρτης) 14.21, Παντελεήμων Παράσχος (ΝΓΣ Ηρακλής) 14.49, Χρήστος Δρογαλάς (ΓΣ Σέρρες ’93) 14.59, Νίκος Τσώνης (ΑΟ Π. Φαλήρου) 14.64, Γιώργος Γκαγιάννης (Άτλας Βόλου) 14.73, Θεόφιλος Γκαρμπούνης (ΑΣ Δράμας ο Πολυνίκης) 14.83, Δημήτρης Μηλιώτης (ΓΣ Αστέρας Αιγάλεω) 15.08.

2.000μ. στιπλ: Φίλιππος Σιώμος Γκίζας (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 6.06.41, Αντώνης Τσάμης (ΑΟ Πέλωψ) 6.19.04, Αρέστης Τσαλλέκου (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 6.21.10, Θόδωρος Ευσταθίου (ΣΑΚΑ) 6.39.49, Θόδωρος Μπιλιάνος (ΑΟ Πέλωψ) 6.41.87, Βασίλης Τζίμας (ΕΚΑ Δωδώνη) 6.45.68, Σωτήρης Σαμοΐλης (Αναγέννηση Πεύκης) 6.45.81, Γιάννης Μπάρλος (ΑΟ Πατρών «Κούρος») 6.47.60, Κώστας Παιδούσης (ΑΣ Έφηβος Χίου) 6.50.62, Πέτρος Στρούζας (ΑΓΕ Ζακύνθου) 6.50.64, Φίλιππος Φούκας (ΣΚΑ Δράμας) 6.51.68, Άγγελος- Δημήτρης Στοιμένου (ΑΟ Δράμας) 6.52.60, Αναστάσιος Τσεκούρας (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 6.53.04, Θανάσης Νιάβης (Πελασγός Λάρισας) 6.53.76, Δημήτρης Αδαμίδης (Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 6.53.76, Άγγελος Σαραλίδης (ΓΣ Χαλανδρίου) 6.53.30, Άγγελος Μετά (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 6.56.31, Φίλιππας Δάμο (ΑΣ Πρέβεζας) 6.59.93, Νίκος Κακαβάς (Έσπερος Λαμίας) 7.01.01, Εμμανουήλ Βάρδας (ΑΟ Λασιθίου) 7.07.11, Άγγελος Καρακούλας (Λέοντες Πανοράματος) 7.11.95, Γιάννης Συμινελάκης (ΑΟ Λασιθίου) 7.18.66, Μανώλης Δεληχρήστος (ΓΣ Νίκη Βόλου) 7.42.96, Φώτης Παρασκευαΐδης (ΠΑΣ Ρήσσος Κομοτηνής) δεν τερμάτισε.

Επί κοντώ: Παύλος Κριαράς (ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009) 4,65μ., Χριστόφορος Λιτσαρδόπουλος (ΓΣ Κερκυραϊκός) 4,40μ., Παναγιώτης Αθανασούλιας (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 4,30μ., Βασίλης Θωμάς (Ηρακλής Θ.) 4,20μ., Γιώργος Στρατίκης (Πανιώνιος) 4,00μ., Άγγελος- Ιωάννης Αντωνόπουλος (Πανελλήνιος ΓΣ) 4,00μ., Ηλίας Τσακιρόπουλος (ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009) 3,70μ., Γιάννης Τζολάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 3,50μ., Πέτρος Πρίφτης (ΓΣ Κέρκυρας) 3,50μ., Αλέξανδρος Μακρόπουλος (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) 3,50μ., Γιάννης Πρόιος (Ερμής 1877) 3,30μ., Ζαχαρίας Πρατσινάκης (Ερμής 1877_, Γιώργος Γεωργιάδης (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) ακυρώθηκαν.

Τριπλούν: Γιώργος Γρέψιος (ΓΣ Σέρρες ’93) 15,20μ., Απόστολος Γρηγορίου (ΓΣ Βόλου) 14,70μ., Γιάννης Γκάρτσιος (ΓΣ Κηφισιάς) 14,68μ., Βασίλης Λεμπούσης (ΓΑΣ Ωρωπιών) 14,38μ., Νίκος Γάταλος (ΓΕ Νάουσας) 14,02μ., Σάββας Χαραλαμπίδης (ΟΦΗ) 13,91μ., Σταμάτης Παρασκευάς (ΓΑΣ Κιλκίς) 13,76μ., Νίκος Μίαρης (ΑΟ Ρόδου «Η Καλλιπάτειρα») 13,46μ., Σπύρος Φίντζος (ΓΣ Γλυφάδας) 13,28μ., Δημήτρης Ρούμπος (ΓΣ Ακρίτας 2016) 12,85μ., Μιχάλης Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 12,34μ., Μάριος Μπέλλου (Ολυμπιακός ΣΦΠ) ακυρώθηκε.

Σφαιροβολία: Δημήτρης Αντωνάτος (ΓΕ Κεφαλληνίας) 18,45μ., Ανδρέας Πενταράκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 18,25μ., Χρήστος Παπαδόπουλος (ΟΦΚΑ Φίλιππος Γιαννιτσών) 18,08μ., Νίκος Δαρβίρας (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 17,19μ., Κλέβις Μεράι (ΑΓΕ Ζακύνθου) 16,55μ., Νίκος Χατζημιχαήλ (ΑΣ Δοξάτου) 14,88μ., Στέφανος Παπαναγόπουλος (ΓΣ Αναγέννηση Πύργου) 14,86μ., Αντώνης Καραπαρασκευαΐδης (ΟΦΚΑ Σερρών) 14,76μ., Σταύρος Σημαντηράκης (ΑΠΟ Καλαθενών) 14,34μ., Χρήστος Σιδηράς (Ν. Ορεστιάδα Πολυνίκης) 14,04μ., Κώστας Δέμης (ΓΣΦΑ Άργους Αριστέας) 13,98μ., Γιάννης Διαμαντής (ΑΣ Κένταυρος) 13,55μ.

Σφυροβολία: Γιώργος Παπαναστασίου (ΓΣ Κηφισιάς) 77,45μ., Δημήτρης Κυρίτσης (ΕΑ Πήγασος Λάρισας) 71,53μ., Νίκος Σιδηρένιος (Αίολος Μακεδονίας) 69,30μ., Σοφοκλής Κουβεδάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 67,50μ., Δημήτρης Στεργίου (ΓΣ Μανδρών) 67,31μ., Παύλος Τζαμτζής (ΓΣ Μανδρών) 66,24μ., Κυριάκος Γουμενάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 62,68μ., Απόστολος Τζαμτζής (ΓΣ Μανδρών) 62,44μ., Χρήστος Μπίζιος (ΓΑΣ Τρικάλων ο Ζευς) 55,11μ., Ιωάννης Τρυπιδάκης (ΟΦΗ) 49,90μ., Στυλιανός Κώστογλου (ΓΣ Μανδρών) 49,38μ., Αλέξανδρος Ρακόπουλος (ΑΟ Ρόδου Εμ. Σταματίου) 48,44μ., Βιονίς Κοατσούρρι (ΓΕ Ηρακλείου) 43,77μ., Νίκος Παπαδόπουλος (ΓΕ Ηρακλείου) 38,98μ.

4×100μ.: 1η σειρά: ΓΣ Σέρρες ’93 44.60, ΣΚΑ Χολαργού- Παπάγου 45.85, ΑΟ Κέρκυρας 2015 47.16, ΕΚΑ Δωδώνης Ιωαννίνων 47.41, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων 47.72, ΑΟ Δράμας 48.19.

2η σειρά: ΓΣ Κέρκυρας 2018 46.16, ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 46.72, ΓΣ Πάρνηθας 47.29, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 47.42, ΑΣ Κένταυρος 48.58, ΓΣ Γαλατσίου Γυμνάσιον 48.62.

3η σειρά: ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου 45.34, ΓΣ Χαϊδαρίου 45.43, ΓΣ Ερμής Ιλίου 45.54, ΓΣ Κηφισιάς 45.58, ΓΣ Νίκη Βόλου 45.96, Πελασγός ΑΣ Λάρισας 46.05, ΑΣ Κολλεγίου Ντερή 47.12.

4η σειρά: ΓΣ Γλυφάδας 43.95, ΑΟ Ερμής 44.25, ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας 44.30, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 44.42, ΑΓΣ Ιωαννίνων 44.80, ΓΑΣ Ωρωπίων 45.16, Αθλ. Ένωσης Λάρισας- ΑΕΛ 64 47.77.

5η σειρά: ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς ΕΟΚΑ 43.00, ΑΟ Κάλλιστος 43.56, ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου Οδυσσέας 43.63, ΝΓΣ Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908 43.84, ΑΟ Λασιθίου 44.14, ΓΣ Έδεσσας 46.17, Αθλ. Ακαδημία Άτλας Βόλου ακυρώθηκε.

Κορίτσια:

100μ. 1η σειρά (+0,2): Αγγελική Σαϊλάκη (ΑΣ Σπάρτακος Φλώρινας) 12.56, Αγγελική Σολωμού (ΑΟ Κάλλιστος) 12.68, Βασιλική Κουλιέρη (ΓΣ Μεσσηνιακός) 12.69, Παναγιώτα Αθανασοπούλου (ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας) 12.73, Παρασκευή Κουφόγλου (Λέοντες Πανοράματος) 12.80, Κλεάνα Μυφτάρι (ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης) 12.85, Βασιλική Καβουρμά (Ιπποκράτης Κώος) 12.86, Ευαγγελία Βαρσάμη (ΓΣ Πίνδαρος Θηβών) 12.88.

100μ. 2η σειρά (+1,5): Βεατρίκη- Καλυψώ Ντούγκου (ΑΣ Ρήγας Θ.) 12.25, Κασσάνδρα Γρηγοριάδη (ΣΑΚΑ) 12.31, Μαρίνα Μιχάλοβιτς (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 12.41, Μικαέλα Λυρή (ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου) 12.43, Κατερίνα Σχοινοχωρίτη (ΓΣΦΑ Άργους Αριστέας) 12.46, Ανδριάννα Βούγα (Παναχαϊκή ΓΕ) 12.48, Αργυρώ Παπαδεράκη (ΑΟ Χανίων ο Κύδων) 12.60, Βασιλική Λογοθέτη (ΓΣ Λευκάδας) 12.61.

400μ. 1η σειρά: Ελένη Ροδοπούλου (ΣΑΚΑ) 59.41, Δέσποινα Δουλκερίδου (ΑΟ Αρίωνας Κουφαλίων) 59.89, Φανή Δημητριάδου (ΓΣ Έδεσσας) 1.00.33, Νεφέλη- Αργυρώ Κλη (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 1.00.38, Μαρία Σωμαράκη (ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης) 1.00.98, Πηνελόπη Φαρδέλλα (ΓΣ Σέρρες ’93) 1.01.61, Κυριακή Τσαούση (ΑΟ Πρέβεζας) 1.03.48.

2η σειρά: Άννα- Μαρία Ίβιτς (ΣΑΚΑ) 57.45, Κατερίνα Νατσιοπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 57.75, Ζωή Ζιμπιλίδου (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 58.64, Ελένη Φωκαΐδου (ΑΣ Πύρρος Δήμας) 59.22, Κωνσταντίνα Λαζαροπούλου (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) 1.01.59, Χριστίνα- Μαρία Σερεμέτη (ΓΟ Περιστερίου) 1.02.10, Ραφαέλα- Αντωνία Κοταρέλα (Αθλ. Ένωση Λάρισας) 1.02.54, Σοφία Γεωργιάδου (ΑΣ Αίας Κιλκίς) 1.03.44.

1.500μ.: Λυδία Σταυροπούλου (Αρίων Πάτρας) 5.05.60, Κυριακή Βλαχοδημητράκου (ΣΦΣ Θεσ/νίκης Δευκαλίων) 5.10.85, Σοφία Τσίκουρα (ΑΟ Λούης Κορυδαλλού) 5.11.08, Σοφία Παναγιωτοπούλου (Παναχαϊκή ΓΕ) 5.12.21 Δήμητρα Πατσούρα (Πανελλήνιος ΓΣ) 5.14.09, Δήμητρα- Βικτωρία Πάχιου (Ηρακλής Θ.) 5.14.44, Μαρία- Νεφέλη Μίχαλου (ΑΟ Ρόδου «Η Καλλιπάτειρα») 5.14.52, Μαρκέλλα Μισυρλή (ΓΣ Αμαρουσίου) 5.15.37, Αράδνη Νάσκαρη (Πανελλήνιος ΓΣ) 5.18.33, Διονυσία Μουζάκη (ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών) 5.18.99, Ευγενία Βαρβία (Αιγίου ο Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 5.22.31, Ευαγγελία Χάλαρη (ΑΣ Ήλιος) 5.24.50, Μαρία Δεδούση (ΓΣ Νίκη Βόλου) 5.26.76, Μαρία Μωυσή (ΑΟ Δράμας) 5.44.75.

2η σειρά: Ηλιάνα Χατζηπαναγιώτη (Σχολή Μωραΐτη) 4.44.92, Μαρία Σταυριανού (ΓΣ Παγχιακός) 4.45.20, Ευστρατία- Ελευθερία Ρούλια (Άθλος Κερατσινίου) 4.46.57, Δήμητρα Ντάσκα (ΓΣ Τρικάλων) 4.53.66, Μαρία Σιούτκα (Αλ/νδρος Καλλ. Καστοριάς) 4.55.45, Ηλιάνα Βαλάχα (ΑΟ Πέλωψ) 4.56.93, Μιχαέλα Κανάκη (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.57.51, Δέσποινα Κακογιάννη (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.57.96, Μαρία Ζηνοβία Κόκα (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 5.00.45, Ειρήνη Γεραγωτέλλη (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 5.08.62, Αλεξία Λουλούδη (ΑΟ Πέλωψ) 5.09.37, Ευμορφία Λάζου (ΟΚΑ Βικέλας Βέροιας) 5.09.43, Δήμητρα- Ανδριάνα Αντωνίου (ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου) 5.10.13, Άλκηστις- Δέσποινα Γκιβιζίνη (Βεργίνα) δεν τερμάτισε.

100μ. εμπόδια: 1η σειρά (+2,1): Θεοδοσία Στεφανίδη (ΜΑΣ Αετός Θ.) 14.78, Ελένη- Δέσποινα Μπρεντόη (ΓΣ Κηφισιάς) 14.80, Ευσταθία Μηλιώτη (ΓΣ Αστέρας ’90 Αιγάλεω) 14.80, Βασιλική Μουρουγιάννη (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 14.80, Ιωάννα- Ροζαλία Μουτσάκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 14.89, Αθηνά Μούτα (Πανελευσινιακός) 14.92, Μαργαρίτα Κοντοέ (ΓΣ Σπαρτιατικός) 15.00, Ουρανία Τσάμη (ΑΣ Πύρρος Δήμας) 15.40.

2η σειρά (+1,2): Ελένη- Μαρία Βιδούρη (Άτλας Βόλου) 14.05, Ιωάννα- Χριστίνα Τσώνη (Κολλέγιο Ντερή) 14.28, Μάρθα Νεαμονίτη (Ολυμπιάδα Χίου) 14.29, Σπυριδούλα Βασιλείου (Πρωτάς Ηγουμενίτσας) 14.31, Παναγιώτα Μεντζελοπούλου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 14.31, Αριστέα Δαστερίδη (ΜΓΣ Εθνικός Αλξ/πολης) 14.35, Δέσποινα- Παρασκευή Αποστολίδου (ΓΣ Έδεσσας) 14.39, Δανάη Μπέλη (ΑΟ Κάλλιστος) 14.82.

2.000μ. στιπλ: Λεμονιά- Μαρίνα Κιούλου (ΑΕ Μεσογείων) 6.51.03, Βερονίκη Μπουγά (ΑΟ Λούης Κορυδαλλού) 7.00.76, Ναταλία Κατσιανού (ΑΣ Π. Ψυχικού) 7.15.25, Σταυρούλα Παπασακελαρίου (ΓΣ Νίκη Βόλου) 7.28.48, Δάφνη Βάρδα (ΑΟ Λασιθίου) 7.31.98, Φωτεινή Δημητριάδου (ΑΟ Δράμας) 7.33.87, Λουκία Πηγή (ΓΣ Κέρκυρας) 7.49.56, Χριστίνα Παπαχατζάκη (ΟΦΗ) 7.57.01, Ασημίνα Σκαπετοράχη (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 8.04.29, Έβα Τούτσι (ΟΦΗ) 8.05.44, Δήμητρα Μωραΐτη (ΑΓΕ Ζακύνθου) 8.15.15, Γκεντιάνα Λάμα (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 8.20.66, Μαρία Ζουρνή (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 8.37.73, Ειρήνη Οικονόμου (ΝΓΣ Ηρακλής Θ.) 8.56.40, Στέλλα Μαργαριτίδου (Αλέξανδρος Κιλκίς) 10.02.22, Μυρτών Νικολγιάννη (ΣΚΑ Μετεώρων) 10.15.97, Αθηνά- Σουλτάνα Φλωροπούλου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) δεν τερμάτισε.

Ύψος: Νικολέτα Μιχαηλίδου (Αλέξανδρος Μακεδονίας) 1,70μ., Αμαλία- Χριστίνα Τουτζιαρίδη (ΓΣ Γλυφάδας) 1,65μ., Ναταλία Ράπτη (ΓΣ Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 1,65μ., Υπατία- Ανίτα Σωτηριάνου (ΑΣ Ολυμπιάδα Χίου) 1,65μ., Μαριάνθη Πολύζου (Φωκιανός Καρδίτσας) 1,60μ., Μελίνα Τσιάτη (Ποσειδών Λουτρακίου) 1,60μ., Ελισάβετ Παπαδάκη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 1,60μ., Δέσποινα- Δανάη Ελληνούδη (ΟΦΚΑ Σερρών) 1,60μ., Μελίνα Λιντοβόη (ΓΣ Κερκυραϊκός) 1,60μ., Ελένη- Μαρία Κωστούλα (ΓΣ Νίκη Βόλου) 1,55μ., Μαρία Μπούρη (ΑΣ Π. Ψυχικού) 1,55μ., Ελένη Τσομπάνη (Φωκιανός Καρδίτσας) 1,50μ., Γεωργία Καρνασιώτη (ΓΣ Γλυφάδας), Παναγιώτα Πλατανιά (ΓΣ Κηφισιάς) ακυρώθηκαν.

Τριπλούν: Ευαγγελία Γκανάρα (Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 12,27μ., Ανδρομάχη Βελέντζα (ΓΣ Νίκη Βόλου) 12,18μ., Μελίνα Ζάραγκα (ΓΣ Κερκυραϊκός) 12,15μ., Ναυσικά Θεοχαρίδου (ΓΣ Σέρρες ’93) 12,10μ., Αθηνά Τζιάτζιουλη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 12,10μ., Ζωή Ράπτη (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 12,07μ., Σταυρούλα Πολιουδάκη (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 12,06μ., Στυλιανή Χατζηραφαηλίδου (Φίλιππος Καβάλας) 11,85μ., Ευγενία Σχίζα (ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας) 11,84μ., Δανάη Χαλατζογλίδου (ΓΣ Σέρρες ’93) 11,68μ., Γεωργία- Δέσποινα Σούλγερη (Πύρρος Δήμας) 11,51μ., Λορένα Σάλλα (ΟΦΗ) 11,24μ.

Δισκοβολία: Κωνσταντίνα Τοχτάμη (ΟΦΗ) 40,01μ., Βασιλική Κοτοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 38,88μ., Μαρίνα Μίχαλου (ΓΣ Αρκαδίας) 38,50μ., Λαμπρινή Κυριαζή (Αίολος Κορυδαλλού) 37,19μ., Αλεξάνδρα Τσέρνοβα (ΑΟ Π. Φαλήρου) 36,85μ., Λυδία- Ιωάννα Τσάκαλη (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 36,70μ., Δήμητρα Παναγιωτοπούλου (ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ/πολης) 36,23μ., Ανδριάνα Φιλιππίδου (ΑΣΣ Αλ. Μακεδονίας) 35,97μ., Σταυρούλα Σαμολαδά (Αίας Κιλκίς) 32,23μ., Σοφία Μπακοστεργίου (Άτλας Βόλου) 26,79μ., Κατερίνα Μπακαλάκου (Ωρίων Κερδίτσας) 24,51μ.

Ακοντισμός: Αποστολία Ματσέλα (ΓΣ Γλυφάδας) 48,67, Ελένη Δήμα (Πανιώνιος) 48,12μ., Γεωργία- Θεοφανία Κατσαρού 45,81μ., Καλλιόπη Μεϊμάρη (Εν. Καζώνης Καλύμνου) 45,43μ., Ειρήνη Μαρίνου (Εν. Καζώνης Καλύμνου) 43,64μ., Σοφία Παπαδοπούλου (ΓΕ Ηρακλείου) 42,02μ., Μελίνα Κέντρο (Πανιώνιος) 41,57μ., Φωτεινή- Παρασκευή Κεπενέκου (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 40,19μ., Σουλτάνα Πίσκου (Βικέλας Βέροιας) 39,52μ., Αλεξάνδρα Ελευθεριάδη (ΑΣ Κένταυρος) 39,19μ., Πελαγία Κουιμτζίδου (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 38,31μ., Δήμητρα Κωνσταντινίδη (ΠΑΣ Πρωτέας Αλεξ.πολης) 38,24μ.

4×100μ. 1η σειρά: ΑΣΕ Δούκα 52.71, ΠΑΟΚ 53.77. ΑΣ Δοξάτου Το Ηρωϊκό Δόξα 54.53, Αίολος Βριλησσίων- Στίβος 54.76, ΑΟ Καβάλας 55.11.

2η σειρά: ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης 2017 49.36, ΣΚΑ Χολαργού- Παπάγου 52.09, ΟΦΚΑ Σέρρες 52.12, ΑΟ Μαγνησίας 52.47, ΓΑΣ Ωρωπίων 53.01, ΣΚΑ Ιωαννίνων 53.41, ΑΣ Κένταυρος 56.21.

3η σειρά: ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου 51.19, ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 51.37, Αθλ. Ακαδημία Άτλας Βόλου 51.51, ΑΟ Ποδεισών Λουτρακίου 51.57, Ωρίων ΑΣ Καρδίτσας 51.85, ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαννίνων 52.68, ΑΟ Βάρης Δρομέας 52.87.

4η σειρά: ΟΦΗ 49.89, ΓΣ Σέρρες ’93 51.03, ΓΣ Αστέρας Αιγάλεω 90 51.05, ΑΣ Παλαιού Ψυχικού (ΑΤΦΑ) 51.42, ΓΣ Πίνδαρος Θηβών 51.85, ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας 53.34, ΓΣ Κηφισιάς ακυρώθηκε.

5η σειρά: ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου 49.88, ΟΚΑ Φιλίππων Ν. Καβάλας 49.90, ΑΓΣ Ιωαννίνων 50.16, ΑΟ Χανίων ο Κύδων 50.94, ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας 51.62, Λέοντες Πανοράματος 52.18, ΝΓΣ Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908 ακυρώθηκε.

6η σειρά: Πελασγός ΑΣ Λάρισας 48.93, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 49.25, ΑΣ Πύρρος Δήμας 49.47, ΑΟ Κάλλιστος 49.52, ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 2004 49.33, Αίολος Μακεδονίας ΓΕΠΘ 50.26, ΓΣ Γλυφάδας 51.86.

5.000μ. βάδην: Σεβαστιανή Ασλανίδου (Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 24.32.10, Μαρία- Μυρτώ Τσιμιγκάτου (Ολυμπιάς Πατρών) 25.15.59, Άννα Αδάμη (ΓΑΣ Αγρινίου) 25.58.66, Χρύσα Εσμερλή (Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 26.55.09, Χαραλαμπία Ζαχαροπούλου (Ολυμπιάς Πατρών) 26.59.25, Παυλίνα- Μαρία Βασιλείου (ΓΣ Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 27.08.77, Αθηνά Φλωροπούλου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 28.20.76, Ελένη Παπαευγενίου (Θέρσιππος Περιατερίου) 28.22.55, Μαριάνθη- Ελένη Δαλέκου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 28.24.77, Ηλία- Γεωργία Μπαρμπαρούση (ΟΚΑ Βικέλας) 29.31.71, Ειρήνη Μπιμπούδη (ΑΕ Λήμνου) 31.08.35, Μυρσίνη Ψαριανού (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 31.26.05, Ευφραιμία- Γεωργία Μπαρκάλη (Φωκιανός Καρδίτσας) 31.49.50, Αθηνά Ντάτσα (ΑΣ Πρέβεζας) 32.13.57.

 

 

 

 

Σημαντικές ειδήσεις στην Ηλεία

Λυμπέρης: Απειλεί να αφήσει τους δύο δήμους του Κάμπου… χωρίς νερό!

Την πολιτική του «για όλα φταίνε οι άλλοι» συνέχισε ο δήμαρχος Ήλιδας Γιάννης Λυμπέρης στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου το …

Η Δημοκρατία έχει καταντήσει Ασυδοσία – Και η εγκληματικότητα στην Ηλεία… καλά κρατεί!

Και η εγκληματικότητα στην Ηλεία… καλά κρατεί! Απ’ όλα είχε το αστυνομικό δελτίο αυτές τις ημέρες. Από επιθέσεις και ληστείες …

Κατέρρευσε… ο μοναδικός παθολόγος του νομού! – Έψαχναν να βρούνε παθολόγο!

Και να που αυτό που φοβόταν και το είχε επισημάνει το «Ilia.news» από την κορύφωση της πανδημίας του COVID, έγινε …

Ο Δήμος Ήλιδας απειλεί με ποινικές διώξεις για το νερό ενώ έπρεπε να είναι φυλακή όλοι, μελετητές, κατασκευαστές και δήμος… ;

 Η κοροϊδία από τον δήμο Ήλιδας για το νερό συνεχίζεται – Πληρώσαμε σχεδόν 30 εκατομμύρια και νερό δεν έχουμε  ; …

Τι απέγινε το Ινστιτούτο Επιμόρφωσης Αθλητικών Στελεχών του Αυγενάκη στην Ολυμπία;

Και να οι φωτογραφίες. Και να οι ανακοινώσεις, αλλά η Αρχαία Ολυμπία ακόμα περιμένει το Ινστιτούτο Επιμόρφωσης Αθλητικών Στελεχών που …

Νέα ηλεκτρονική απάτη και στην Ηλεία – ζητούν το pin του κινητού

Δεν έχουν τέλος τα κόλπα που σκαρφίζονται κάποιοι επιτήδειου για να αδειάζουν τραπεζικούς λογαριασμούς ανυποψίαστων ανθρώπων! Η μια ηλεκτρονική απάτη …

  • ΑΘΛΗΤΙΚΑ
  • Στίβος: Έβδομος στο Πανελλήνιο Κ18 ο Γιώργος Πέππας (βίντεο)

Στίβος: Έβδομος στο Πανελλήνιο Κ18 ο Γιώργος Πέππας (βίντεο)

Με μια σπουδαία πρόκριση το πρωί, ξεκίνησε η δεύτερη μέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κ18 στον Πανθεσσαλικό Στάδιο του Βόλου. Ο Γιώργος Πέππας της Αναγέννησης Πύργου, με νέο ατομικό ρεκόρ,59.79, πήρε την όγδοη θέση στον προκριματικό και κέρδισε τη συμμετοχή του στον μεγάλο τελικό του αγωνίσματος. Εκεί, το απόγευμα της Κυριακής, κατέλαβε την 7η θέση στην Ελλάδα.

Αποτελέσματα τελικού 400μ.με εμπόδια

  1. Βλαδίμηρος Ανδρεάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 53.54
  2. Αλέξανδρος Πετρόπουλος (ΑΟ Φιλοθέης) 54.56
  3. Μύρων Ρεθυμνιωτάκης (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου) 55.38
  4. Νίκος Κιουτσούκης (ΓΣ Έδεσσας) 56.27
  5. Γιάννης Τσαλίκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 57.60
  6. Γιώργος Μανωλιάς (ΑΣ Έφηβος Χίου) 57.70
  7. Γιώργος Πέππας (ΓΣ Αναγέννηση Πύργου) 1.00.27
  8. Χριστόφορος Παπαγεωργίου (Πελασγός Λάρισας) δεν ξεκίνησε

 

Δείτε εδώ το βίντεο της πρόκρισης του Γιώργου Πέππα στον τελικό, πετυχαίνοντας και νέο ατομικό ρεκόρ

Αποτελέσματα Σαββάτου (1η μέρα)

Αγόρια:

100μ. 1η σειρά (+2,2): Παναγιώτης Κεσκινίδης (ΑΣ Ν. Ορεστιάδας Πολυνίκης) 11.09, Βασίλης Πουλλάκκος (ΠΑΣ Ζωγράφου) 11.13, Μανούσος Μάριος Σγουρός (ΑΟ Λασιθίου) 11.14, Γιάννης Γιαννόπουλος (ΓΣ Ερμής Ιλίου) 11.17, Κωνσταντίνος Σταματάκος (ΓΣ Σπαρτιατικός) 11.21, Ηλίας Κωτσιάς (ΑΟ Ρόδου Εμ. Σταματίου) 11.22, Νικόλαος Παΐσιος (ΑΓΣ Νίκη Πάτρας) 11.24, Χρήστος Σεραφίδης (ΠΑΣ Ρήσσος Κομοτηνής) 11.25.

100μ. 2η σειρά (-0,5): Χαρίτων Τάσσης (ΝΓΣ Ηρακλής) 10.78, Νικήτας Ραφαέλ Μπούρας (ΑΟ Κάλλιστος) 10.86, Βασίλης Μήλιος (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 10.94, Οδυσσέας Βρυσιώτης (ΑΕ Λάρισας) 11.11, Εμμανουήλ Καστίγιο- Φλέσσας (ΑΟ Κάλλιστος) 11.27, Χρήστος Μπαϊμπάκης (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 11.27, Αθανάσιος Ζήμνας (ΓΣ Έδεσσας) 11.38, Δημήτρης Πεσάδας (ΑΟ Ερμής) 11.38.

400μ.: 1η σειρά: Λεωνίδας Λεοντιάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 50.54, Θόδωρος Βλάχος (ΑΟ Πέλωψ) 51.05, Παναγής Τραυλός (ΓΕ Κεφαλληνίας) 51.54, Δημοσθένης Παπαηλίου (ΑΟ Πέλωψ) 51.72, Γιώργος Μπάκουλας (ΣΑΚΑ) 52.85, Κωνσταντίνος Ζωίτος (ΓΣ Νίκη Βύρωνα) 53.07, Γιάννης Κουζλακίδης (ΟΚΑ Φιλίππων Καβάλας) 53.71, Αλέξανδρος Κόκκας (Άθλος Άρτας) 53.72.

2η σειρά: Πέτρος Παπαγιάννης (Βιτσέντζος Κορνάρος) 48.50, Βλαδίμηρος Ανδρεάδης (ΓΣ Κερατσινίου) 48.78, Γιώργος Ιωαννίδης (Αρίωνας Κουφαλίων) 49.50, Κώστας Σαραντόπουλος (ΣΑΚΑ) 49.65, Γιάννης Λιόλιος (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 52.05, Χαράλαμπος Ντούνης (ΑΟ Πέλωψ) 52.83, Αυγερινός Μποίντας (ΑΓΣ Ανατολή Ν. Ιωνίας) 53.00, Ζαχαρίας Γυριχίδης (Ολυμπιάδα Θ. ΠΑΚ) 54.30.

1.500μ. 1η σειρά: Κώστας Μαυρόπουλος (ΟΚΑ Καβάλας) 4.25.83, Αλέξανδρος Τζελιλάι (ΑΟ Φιλοθέης) 4.28.99, Βασίλης Σάλπας (ΑΣΕ Δούκα) 4.30.84, Νίκος Μπιλιάνος (ΑΟ Πέλωψ) 4.30.97, Νίκος Βαρβατσούλης (ΑΟ Πέλωψ) 4.31.02, Πέτρος Κουρουπάκης (ΑΟ Σητειακός) 4.31.04, Κώστας Μαργαρίτης (Κούρος Αίγινας) 4.38.55, Γιάννης Αυγουλάς (ΣΕΔΑΣ Περάματος) 4.41.06, Βαγγέλης Λόλας (ΠΑΟΚ) 4.41.77, Πέτρος Μανιφάβας (ΑΣ Σίσυφος) 4.49.16, Σωτήρης Κουτρούμπας (ΑΟ Πρέβεζας) 4.52.16, Βασίλης Μπάνας (ΣΚΑ Μετεώρων) 4.52.29, Μηνάς Μοάτσος (Συλ. Μαραθωνοδρόμων Κρήτης) 4.53.63, Πέτρος Πλέσκας (ΠΑΣ Αλμωπίας Ίκαρος) 5.01.28.

2η σειρά: Ανδρέας Γεωργίου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 4.11.79, Γιάννης Γιαννακόπουλος (ΑΟ Πέλωψ) 4.11.97, Γιώργος Τασιούλας (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 4.12.58, Διονύσης Καψάλης (ΓΑΣ Αγρινίου) 4.13.52, Κώστας Παπαδημητρίου (ΓΣ Εθνικός) 4.14.80, Μάρκος Κουκουλάρης (ΣΑΚΑ) 4.16.11, Μάριος Μεσολώρας (ΣΚΑ Χολαργού) 4.18.38, Τάσος Γρηγοριάδης (ΓΣ Γλυφάδας) 4.19.32, Γιώργος Μανουσίδης (ΑΣ Ν. Ορεστιάδας Πολυνίκης) 4.20.99, Γιώργος Ρούντας (Αναγέννηση Πεύκης) 4.21.37, Άγγελος Ράπτης (ΓΑΣ Αγρινίου) 4.22.20, Κώστας Παπαδόπουλος (ΓΣ Κηφισιάς) 4.22.37, Δημήτρης Σκύβαλος (ΑΟ Λασιθίου) 4.25.18, Σταύρος Κουβέλης (ΓΣ Νίκη Βύρωνα) 4.30.02, Φώτης Θεοδωρακόπουλος (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 4.30.82.

110μ. εμπόδια: 1η σειρά (0,0): Αθανάσιος Δεληγιάννης (ΑΣ Π. Ψυχικού) 14.91, Άγγελος- Παύλος Κουσούνιας (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 14.95, Χρήστος- Μάριος Δημητρίου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 15.12, Παναγιώτης Αγγελόπουλος (ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας) 15.26, Μιχαήλ Γαβριλόπουλος (ΑΣ Φειδιππίδης) 15.31, Νικόλαος- Αυγούς Αλεξόπουλος (ΟΦΚΑ Σερρών) 15.36, Μιχάλης Τάκος (Παναξιακός ΑΟ) 15.84, Χρήστος Μαυρένης (ΟΦΚΑ Φίλιππος Γιαννιτσών) 26.61.

2η σειρά (+0,6): Αθανάσιος Κοτταρίδης (ΣΑΚΑ) 14.06, Αλεξάντρ Μπεσσόννυ (ΦΓΣ Σπάρτης) 14.21, Παντελεήμων Παράσχος (ΝΓΣ Ηρακλής) 14.49, Χρήστος Δρογαλάς (ΓΣ Σέρρες ’93) 14.59, Νίκος Τσώνης (ΑΟ Π. Φαλήρου) 14.64, Γιώργος Γκαγιάννης (Άτλας Βόλου) 14.73, Θεόφιλος Γκαρμπούνης (ΑΣ Δράμας ο Πολυνίκης) 14.83, Δημήτρης Μηλιώτης (ΓΣ Αστέρας Αιγάλεω) 15.08.

2.000μ. στιπλ: Φίλιππος Σιώμος Γκίζας (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 6.06.41, Αντώνης Τσάμης (ΑΟ Πέλωψ) 6.19.04, Αρέστης Τσαλλέκου (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 6.21.10, Θόδωρος Ευσταθίου (ΣΑΚΑ) 6.39.49, Θόδωρος Μπιλιάνος (ΑΟ Πέλωψ) 6.41.87, Βασίλης Τζίμας (ΕΚΑ Δωδώνη) 6.45.68, Σωτήρης Σαμοΐλης (Αναγέννηση Πεύκης) 6.45.81, Γιάννης Μπάρλος (ΑΟ Πατρών «Κούρος») 6.47.60, Κώστας Παιδούσης (ΑΣ Έφηβος Χίου) 6.50.62, Πέτρος Στρούζας (ΑΓΕ Ζακύνθου) 6.50.64, Φίλιππος Φούκας (ΣΚΑ Δράμας) 6.51.68, Άγγελος- Δημήτρης Στοιμένου (ΑΟ Δράμας) 6.52.60, Αναστάσιος Τσεκούρας (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 6.53.04, Θανάσης Νιάβης (Πελασγός Λάρισας) 6.53.76, Δημήτρης Αδαμίδης (Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 6.53.76, Άγγελος Σαραλίδης (ΓΣ Χαλανδρίου) 6.53.30, Άγγελος Μετά (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 6.56.31, Φίλιππας Δάμο (ΑΣ Πρέβεζας) 6.59.93, Νίκος Κακαβάς (Έσπερος Λαμίας) 7.01.01, Εμμανουήλ Βάρδας (ΑΟ Λασιθίου) 7.07.11, Άγγελος Καρακούλας (Λέοντες Πανοράματος) 7.11.95, Γιάννης Συμινελάκης (ΑΟ Λασιθίου) 7.18.66, Μανώλης Δεληχρήστος (ΓΣ Νίκη Βόλου) 7.42.96, Φώτης Παρασκευαΐδης (ΠΑΣ Ρήσσος Κομοτηνής) δεν τερμάτισε.

Επί κοντώ: Παύλος Κριαράς (ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009) 4,65μ., Χριστόφορος Λιτσαρδόπουλος (ΓΣ Κερκυραϊκός) 4,40μ., Παναγιώτης Αθανασούλιας (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 4,30μ., Βασίλης Θωμάς (Ηρακλής Θ.) 4,20μ., Γιώργος Στρατίκης (Πανιώνιος) 4,00μ., Άγγελος- Ιωάννης Αντωνόπουλος (Πανελλήνιος ΓΣ) 4,00μ., Ηλίας Τσακιρόπουλος (ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009) 3,70μ., Γιάννης Τζολάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 3,50μ., Πέτρος Πρίφτης (ΓΣ Κέρκυρας) 3,50μ., Αλέξανδρος Μακρόπουλος (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) 3,50μ., Γιάννης Πρόιος (Ερμής 1877) 3,30μ., Ζαχαρίας Πρατσινάκης (Ερμής 1877_, Γιώργος Γεωργιάδης (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) ακυρώθηκαν.

Τριπλούν: Γιώργος Γρέψιος (ΓΣ Σέρρες ’93) 15,20μ., Απόστολος Γρηγορίου (ΓΣ Βόλου) 14,70μ., Γιάννης Γκάρτσιος (ΓΣ Κηφισιάς) 14,68μ., Βασίλης Λεμπούσης (ΓΑΣ Ωρωπιών) 14,38μ., Νίκος Γάταλος (ΓΕ Νάουσας) 14,02μ., Σάββας Χαραλαμπίδης (ΟΦΗ) 13,91μ., Σταμάτης Παρασκευάς (ΓΑΣ Κιλκίς) 13,76μ., Νίκος Μίαρης (ΑΟ Ρόδου «Η Καλλιπάτειρα») 13,46μ., Σπύρος Φίντζος (ΓΣ Γλυφάδας) 13,28μ., Δημήτρης Ρούμπος (ΓΣ Ακρίτας 2016) 12,85μ., Μιχάλης Δαβράδος (ΑΟ Λασιθίου) 12,34μ., Μάριος Μπέλλου (Ολυμπιακός ΣΦΠ) ακυρώθηκε.

Σφαιροβολία: Δημήτρης Αντωνάτος (ΓΕ Κεφαλληνίας) 18,45μ., Ανδρέας Πενταράκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 18,25μ., Χρήστος Παπαδόπουλος (ΟΦΚΑ Φίλιππος Γιαννιτσών) 18,08μ., Νίκος Δαρβίρας (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 17,19μ., Κλέβις Μεράι (ΑΓΕ Ζακύνθου) 16,55μ., Νίκος Χατζημιχαήλ (ΑΣ Δοξάτου) 14,88μ., Στέφανος Παπαναγόπουλος (ΓΣ Αναγέννηση Πύργου) 14,86μ., Αντώνης Καραπαρασκευαΐδης (ΟΦΚΑ Σερρών) 14,76μ., Σταύρος Σημαντηράκης (ΑΠΟ Καλαθενών) 14,34μ., Χρήστος Σιδηράς (Ν. Ορεστιάδα Πολυνίκης) 14,04μ., Κώστας Δέμης (ΓΣΦΑ Άργους Αριστέας) 13,98μ., Γιάννης Διαμαντής (ΑΣ Κένταυρος) 13,55μ.

Σφυροβολία: Γιώργος Παπαναστασίου (ΓΣ Κηφισιάς) 77,45μ., Δημήτρης Κυρίτσης (ΕΑ Πήγασος Λάρισας) 71,53μ., Νίκος Σιδηρένιος (Αίολος Μακεδονίας) 69,30μ., Σοφοκλής Κουβεδάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 67,50μ., Δημήτρης Στεργίου (ΓΣ Μανδρών) 67,31μ., Παύλος Τζαμτζής (ΓΣ Μανδρών) 66,24μ., Κυριάκος Γουμενάκης (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 62,68μ., Απόστολος Τζαμτζής (ΓΣ Μανδρών) 62,44μ., Χρήστος Μπίζιος (ΓΑΣ Τρικάλων ο Ζευς) 55,11μ., Ιωάννης Τρυπιδάκης (ΟΦΗ) 49,90μ., Στυλιανός Κώστογλου (ΓΣ Μανδρών) 49,38μ., Αλέξανδρος Ρακόπουλος (ΑΟ Ρόδου Εμ. Σταματίου) 48,44μ., Βιονίς Κοατσούρρι (ΓΕ Ηρακλείου) 43,77μ., Νίκος Παπαδόπουλος (ΓΕ Ηρακλείου) 38,98μ.

4×100μ.: 1η σειρά: ΓΣ Σέρρες ’93 44.60, ΣΚΑ Χολαργού- Παπάγου 45.85, ΑΟ Κέρκυρας 2015 47.16, ΕΚΑ Δωδώνης Ιωαννίνων 47.41, ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων 47.72, ΑΟ Δράμας 48.19.

2η σειρά: ΓΣ Κέρκυρας 2018 46.16, ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 46.72, ΓΣ Πάρνηθας 47.29, ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 47.42, ΑΣ Κένταυρος 48.58, ΓΣ Γαλατσίου Γυμνάσιον 48.62.

3η σειρά: ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου 45.34, ΓΣ Χαϊδαρίου 45.43, ΓΣ Ερμής Ιλίου 45.54, ΓΣ Κηφισιάς 45.58, ΓΣ Νίκη Βόλου 45.96, Πελασγός ΑΣ Λάρισας 46.05, ΑΣ Κολλεγίου Ντερή 47.12.

4η σειρά: ΓΣ Γλυφάδας 43.95, ΑΟ Ερμής 44.25, ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας 44.30, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 44.42, ΑΓΣ Ιωαννίνων 44.80, ΓΑΣ Ωρωπίων 45.16, Αθλ. Ένωσης Λάρισας- ΑΕΛ 64 47.77.

5η σειρά: ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς ΕΟΚΑ 43.00, ΑΟ Κάλλιστος 43.56, ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου Οδυσσέας 43.63, ΝΓΣ Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908 43.84, ΑΟ Λασιθίου 44.14, ΓΣ Έδεσσας 46.17, Αθλ. Ακαδημία Άτλας Βόλου ακυρώθηκε.

Κορίτσια:

100μ. 1η σειρά (+0,2): Αγγελική Σαϊλάκη (ΑΣ Σπάρτακος Φλώρινας) 12.56, Αγγελική Σολωμού (ΑΟ Κάλλιστος) 12.68, Βασιλική Κουλιέρη (ΓΣ Μεσσηνιακός) 12.69, Παναγιώτα Αθανασοπούλου (ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας) 12.73, Παρασκευή Κουφόγλου (Λέοντες Πανοράματος) 12.80, Κλεάνα Μυφτάρι (ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης) 12.85, Βασιλική Καβουρμά (Ιπποκράτης Κώος) 12.86, Ευαγγελία Βαρσάμη (ΓΣ Πίνδαρος Θηβών) 12.88.

100μ. 2η σειρά (+1,5): Βεατρίκη- Καλυψώ Ντούγκου (ΑΣ Ρήγας Θ.) 12.25, Κασσάνδρα Γρηγοριάδη (ΣΑΚΑ) 12.31, Μαρίνα Μιχάλοβιτς (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 12.41, Μικαέλα Λυρή (ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου) 12.43, Κατερίνα Σχοινοχωρίτη (ΓΣΦΑ Άργους Αριστέας) 12.46, Ανδριάννα Βούγα (Παναχαϊκή ΓΕ) 12.48, Αργυρώ Παπαδεράκη (ΑΟ Χανίων ο Κύδων) 12.60, Βασιλική Λογοθέτη (ΓΣ Λευκάδας) 12.61.

400μ. 1η σειρά: Ελένη Ροδοπούλου (ΣΑΚΑ) 59.41, Δέσποινα Δουλκερίδου (ΑΟ Αρίωνας Κουφαλίων) 59.89, Φανή Δημητριάδου (ΓΣ Έδεσσας) 1.00.33, Νεφέλη- Αργυρώ Κλη (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 1.00.38, Μαρία Σωμαράκη (ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης) 1.00.98, Πηνελόπη Φαρδέλλα (ΓΣ Σέρρες ’93) 1.01.61, Κυριακή Τσαούση (ΑΟ Πρέβεζας) 1.03.48.

2η σειρά: Άννα- Μαρία Ίβιτς (ΣΑΚΑ) 57.45, Κατερίνα Νατσιοπούλου (ΓΑΣ Αρχέλαος) 57.75, Ζωή Ζιμπιλίδου (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 58.64, Ελένη Φωκαΐδου (ΑΣ Πύρρος Δήμας) 59.22, Κωνσταντίνα Λαζαροπούλου (ΑΠΣ Πυγμή Ευόσμου) 1.01.59, Χριστίνα- Μαρία Σερεμέτη (ΓΟ Περιστερίου) 1.02.10, Ραφαέλα- Αντωνία Κοταρέλα (Αθλ. Ένωση Λάρισας) 1.02.54, Σοφία Γεωργιάδου (ΑΣ Αίας Κιλκίς) 1.03.44.

1.500μ.: Λυδία Σταυροπούλου (Αρίων Πάτρας) 5.05.60, Κυριακή Βλαχοδημητράκου (ΣΦΣ Θεσ/νίκης Δευκαλίων) 5.10.85, Σοφία Τσίκουρα (ΑΟ Λούης Κορυδαλλού) 5.11.08, Σοφία Παναγιωτοπούλου (Παναχαϊκή ΓΕ) 5.12.21 Δήμητρα Πατσούρα (Πανελλήνιος ΓΣ) 5.14.09, Δήμητρα- Βικτωρία Πάχιου (Ηρακλής Θ.) 5.14.44, Μαρία- Νεφέλη Μίχαλου (ΑΟ Ρόδου «Η Καλλιπάτειρα») 5.14.52, Μαρκέλλα Μισυρλή (ΓΣ Αμαρουσίου) 5.15.37, Αράδνη Νάσκαρη (Πανελλήνιος ΓΣ) 5.18.33, Διονυσία Μουζάκη (ΑΕ Ολυμπιάς Πατρών) 5.18.99, Ευγενία Βαρβία (Αιγίου ο Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 5.22.31, Ευαγγελία Χάλαρη (ΑΣ Ήλιος) 5.24.50, Μαρία Δεδούση (ΓΣ Νίκη Βόλου) 5.26.76, Μαρία Μωυσή (ΑΟ Δράμας) 5.44.75.

2η σειρά: Ηλιάνα Χατζηπαναγιώτη (Σχολή Μωραΐτη) 4.44.92, Μαρία Σταυριανού (ΓΣ Παγχιακός) 4.45.20, Ευστρατία- Ελευθερία Ρούλια (Άθλος Κερατσινίου) 4.46.57, Δήμητρα Ντάσκα (ΓΣ Τρικάλων) 4.53.66, Μαρία Σιούτκα (Αλ/νδρος Καλλ. Καστοριάς) 4.55.45, Ηλιάνα Βαλάχα (ΑΟ Πέλωψ) 4.56.93, Μιχαέλα Κανάκη (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.57.51, Δέσποινα Κακογιάννη (ΓΑΣ Ιλισσός) 4.57.96, Μαρία Ζηνοβία Κόκα (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 5.00.45, Ειρήνη Γεραγωτέλλη (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 5.08.62, Αλεξία Λουλούδη (ΑΟ Πέλωψ) 5.09.37, Ευμορφία Λάζου (ΟΚΑ Βικέλας Βέροιας) 5.09.43, Δήμητρα- Ανδριάνα Αντωνίου (ΟΦΚΑ Αγ. Δημητρίου) 5.10.13, Άλκηστις- Δέσποινα Γκιβιζίνη (Βεργίνα) δεν τερμάτισε.

100μ. εμπόδια: 1η σειρά (+2,1): Θεοδοσία Στεφανίδη (ΜΑΣ Αετός Θ.) 14.78, Ελένη- Δέσποινα Μπρεντόη (ΓΣ Κηφισιάς) 14.80, Ευσταθία Μηλιώτη (ΓΣ Αστέρας ’90 Αιγάλεω) 14.80, Βασιλική Μουρουγιάννη (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος) 14.80, Ιωάννα- Ροζαλία Μουτσάκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 14.89, Αθηνά Μούτα (Πανελευσινιακός) 14.92, Μαργαρίτα Κοντοέ (ΓΣ Σπαρτιατικός) 15.00, Ουρανία Τσάμη (ΑΣ Πύρρος Δήμας) 15.40.

2η σειρά (+1,2): Ελένη- Μαρία Βιδούρη (Άτλας Βόλου) 14.05, Ιωάννα- Χριστίνα Τσώνη (Κολλέγιο Ντερή) 14.28, Μάρθα Νεαμονίτη (Ολυμπιάδα Χίου) 14.29, Σπυριδούλα Βασιλείου (Πρωτάς Ηγουμενίτσας) 14.31, Παναγιώτα Μεντζελοπούλου (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 14.31, Αριστέα Δαστερίδη (ΜΓΣ Εθνικός Αλξ/πολης) 14.35, Δέσποινα- Παρασκευή Αποστολίδου (ΓΣ Έδεσσας) 14.39, Δανάη Μπέλη (ΑΟ Κάλλιστος) 14.82.

2.000μ. στιπλ: Λεμονιά- Μαρίνα Κιούλου (ΑΕ Μεσογείων) 6.51.03, Βερονίκη Μπουγά (ΑΟ Λούης Κορυδαλλού) 7.00.76, Ναταλία Κατσιανού (ΑΣ Π. Ψυχικού) 7.15.25, Σταυρούλα Παπασακελαρίου (ΓΣ Νίκη Βόλου) 7.28.48, Δάφνη Βάρδα (ΑΟ Λασιθίου) 7.31.98, Φωτεινή Δημητριάδου (ΑΟ Δράμας) 7.33.87, Λουκία Πηγή (ΓΣ Κέρκυρας) 7.49.56, Χριστίνα Παπαχατζάκη (ΟΦΗ) 7.57.01, Ασημίνα Σκαπετοράχη (ΑΣ Αιγίου Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 8.04.29, Έβα Τούτσι (ΟΦΗ) 8.05.44, Δήμητρα Μωραΐτη (ΑΓΕ Ζακύνθου) 8.15.15, Γκεντιάνα Λάμα (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 8.20.66, Μαρία Ζουρνή (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 8.37.73, Ειρήνη Οικονόμου (ΝΓΣ Ηρακλής Θ.) 8.56.40, Στέλλα Μαργαριτίδου (Αλέξανδρος Κιλκίς) 10.02.22, Μυρτών Νικολγιάννη (ΣΚΑ Μετεώρων) 10.15.97, Αθηνά- Σουλτάνα Φλωροπούλου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) δεν τερμάτισε.

Ύψος: Νικολέτα Μιχαηλίδου (Αλέξανδρος Μακεδονίας) 1,70μ., Αμαλία- Χριστίνα Τουτζιαρίδη (ΓΣ Γλυφάδας) 1,65μ., Ναταλία Ράπτη (ΓΣ Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 1,65μ., Υπατία- Ανίτα Σωτηριάνου (ΑΣ Ολυμπιάδα Χίου) 1,65μ., Μαριάνθη Πολύζου (Φωκιανός Καρδίτσας) 1,60μ., Μελίνα Τσιάτη (Ποσειδών Λουτρακίου) 1,60μ., Ελισάβετ Παπαδάκη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 1,60μ., Δέσποινα- Δανάη Ελληνούδη (ΟΦΚΑ Σερρών) 1,60μ., Μελίνα Λιντοβόη (ΓΣ Κερκυραϊκός) 1,60μ., Ελένη- Μαρία Κωστούλα (ΓΣ Νίκη Βόλου) 1,55μ., Μαρία Μπούρη (ΑΣ Π. Ψυχικού) 1,55μ., Ελένη Τσομπάνη (Φωκιανός Καρδίτσας) 1,50μ., Γεωργία Καρνασιώτη (ΓΣ Γλυφάδας), Παναγιώτα Πλατανιά (ΓΣ Κηφισιάς) ακυρώθηκαν.

Τριπλούν: Ευαγγελία Γκανάρα (Πρωτέας Ηγουμενίτσας) 12,27μ., Ανδρομάχη Βελέντζα (ΓΣ Νίκη Βόλου) 12,18μ., Μελίνα Ζάραγκα (ΓΣ Κερκυραϊκός) 12,15μ., Ναυσικά Θεοχαρίδου (ΓΣ Σέρρες ’93) 12,10μ., Αθηνά Τζιάτζιουλη (ΓΣ Ελ. Βενιζέλος) 12,10μ., Ζωή Ράπτη (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 12,07μ., Σταυρούλα Πολιουδάκη (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 12,06μ., Στυλιανή Χατζηραφαηλίδου (Φίλιππος Καβάλας) 11,85μ., Ευγενία Σχίζα (ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας) 11,84μ., Δανάη Χαλατζογλίδου (ΓΣ Σέρρες ’93) 11,68μ., Γεωργία- Δέσποινα Σούλγερη (Πύρρος Δήμας) 11,51μ., Λορένα Σάλλα (ΟΦΗ) 11,24μ.

Δισκοβολία: Κωνσταντίνα Τοχτάμη (ΟΦΗ) 40,01μ., Βασιλική Κοτοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 38,88μ., Μαρίνα Μίχαλου (ΓΣ Αρκαδίας) 38,50μ., Λαμπρινή Κυριαζή (Αίολος Κορυδαλλού) 37,19μ., Αλεξάνδρα Τσέρνοβα (ΑΟ Π. Φαλήρου) 36,85μ., Λυδία- Ιωάννα Τσάκαλη (ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου) 36,70μ., Δήμητρα Παναγιωτοπούλου (ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ/πολης) 36,23μ., Ανδριάνα Φιλιππίδου (ΑΣΣ Αλ. Μακεδονίας) 35,97μ., Σταυρούλα Σαμολαδά (Αίας Κιλκίς) 32,23μ., Σοφία Μπακοστεργίου (Άτλας Βόλου) 26,79μ., Κατερίνα Μπακαλάκου (Ωρίων Κερδίτσας) 24,51μ.

Ακοντισμός: Αποστολία Ματσέλα (ΓΣ Γλυφάδας) 48,67, Ελένη Δήμα (Πανιώνιος) 48,12μ., Γεωργία- Θεοφανία Κατσαρού 45,81μ., Καλλιόπη Μεϊμάρη (Εν. Καζώνης Καλύμνου) 45,43μ., Ειρήνη Μαρίνου (Εν. Καζώνης Καλύμνου) 43,64μ., Σοφία Παπαδοπούλου (ΓΕ Ηρακλείου) 42,02μ., Μελίνα Κέντρο (Πανιώνιος) 41,57μ., Φωτεινή- Παρασκευή Κεπενέκου (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 40,19μ., Σουλτάνα Πίσκου (Βικέλας Βέροιας) 39,52μ., Αλεξάνδρα Ελευθεριάδη (ΑΣ Κένταυρος) 39,19μ., Πελαγία Κουιμτζίδου (ΦΣΚΑ Κοζάνης) 38,31μ., Δήμητρα Κωνσταντινίδη (ΠΑΣ Πρωτέας Αλεξ.πολης) 38,24μ.

4×100μ. 1η σειρά: ΑΣΕ Δούκα 52.71, ΠΑΟΚ 53.77. ΑΣ Δοξάτου Το Ηρωϊκό Δόξα 54.53, Αίολος Βριλησσίων- Στίβος 54.76, ΑΟ Καβάλας 55.11.

2η σειρά: ΑΑ Ηρακλείου Κρήτης 2017 49.36, ΣΚΑ Χολαργού- Παπάγου 52.09, ΟΦΚΑ Σέρρες 52.12, ΑΟ Μαγνησίας 52.47, ΓΑΣ Ωρωπίων 53.01, ΣΚΑ Ιωαννίνων 53.41, ΑΣ Κένταυρος 56.21.

3η σειρά: ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου 51.19, ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας 51.37, Αθλ. Ακαδημία Άτλας Βόλου 51.51, ΑΟ Ποδεισών Λουτρακίου 51.57, Ωρίων ΑΣ Καρδίτσας 51.85, ΕΚΑ Δωδώνη Ιωαννίνων 52.68, ΑΟ Βάρης Δρομέας 52.87.

4η σειρά: ΟΦΗ 49.89, ΓΣ Σέρρες ’93 51.03, ΓΣ Αστέρας Αιγάλεω 90 51.05, ΑΣ Παλαιού Ψυχικού (ΑΤΦΑ) 51.42, ΓΣ Πίνδαρος Θηβών 51.85, ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας 53.34, ΓΣ Κηφισιάς ακυρώθηκε.

5η σειρά: ΓΣ Πήγασος Αγ. Δημητρίου 49.88, ΟΚΑ Φιλίππων Ν. Καβάλας 49.90, ΑΓΣ Ιωαννίνων 50.16, ΑΟ Χανίων ο Κύδων 50.94, ΑΣ Κοροιβός Αμαλιάδας 51.62, Λέοντες Πανοράματος 52.18, ΝΓΣ Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908 ακυρώθηκε.

6η σειρά: Πελασγός ΑΣ Λάρισας 48.93, ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών 49.25, ΑΣ Πύρρος Δήμας 49.47, ΑΟ Κάλλιστος 49.52, ΑΣ Ολυμπιακή Δομή 2004 49.33, Αίολος Μακεδονίας ΓΕΠΘ 50.26, ΓΣ Γλυφάδας 51.86.

5.000μ. βάδην: Σεβαστιανή Ασλανίδου (Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 24.32.10, Μαρία- Μυρτώ Τσιμιγκάτου (Ολυμπιάς Πατρών) 25.15.59, Άννα Αδάμη (ΓΑΣ Αγρινίου) 25.58.66, Χρύσα Εσμερλή (Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 26.55.09, Χαραλαμπία Ζαχαροπούλου (Ολυμπιάς Πατρών) 26.59.25, Παυλίνα- Μαρία Βασιλείου (ΓΣ Ίκαρος Ν. Ιωνίας) 27.08.77, Αθηνά Φλωροπούλου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 28.20.76, Ελένη Παπαευγενίου (Θέρσιππος Περιατερίου) 28.22.55, Μαριάνθη- Ελένη Δαλέκου (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 28.24.77, Ηλία- Γεωργία Μπαρμπαρούση (ΟΚΑ Βικέλας) 29.31.71, Ειρήνη Μπιμπούδη (ΑΕ Λήμνου) 31.08.35, Μυρσίνη Ψαριανού (Αθλοκίνηση Μυτιλήνης) 31.26.05, Ευφραιμία- Γεωργία Μπαρκάλη (Φωκιανός Καρδίτσας) 31.49.50, Αθηνά Ντάτσα (ΑΣ Πρέβεζας) 32.13.57.

 

 

 

 

Σημαντικές ειδήσεις στην Ηλεία

Λυμπέρης: Απειλεί να αφήσει τους δύο δήμους του Κάμπου… χωρίς νερό!

Την πολιτική του «για όλα φταίνε οι άλλοι» συνέχισε ο δήμαρχος Ήλιδας Γιάννης Λυμπέρης στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου το …

Η Δημοκρατία έχει καταντήσει Ασυδοσία – Και η εγκληματικότητα στην Ηλεία… καλά κρατεί!

Και η εγκληματικότητα στην Ηλεία… καλά κρατεί! Απ’ όλα είχε το αστυνομικό δελτίο αυτές τις ημέρες. Από επιθέσεις και ληστείες …

Κατέρρευσε… ο μοναδικός παθολόγος του νομού! – Έψαχναν να βρούνε παθολόγο!

Και να που αυτό που φοβόταν και το είχε επισημάνει το «Ilia.news» από την κορύφωση της πανδημίας του COVID, έγινε …

Ο Δήμος Ήλιδας απειλεί με ποινικές διώξεις για το νερό ενώ έπρεπε να είναι φυλακή όλοι, μελετητές, κατασκευαστές και δήμος… ;

 Η κοροϊδία από τον δήμο Ήλιδας για το νερό συνεχίζεται – Πληρώσαμε σχεδόν 30 εκατομμύρια και νερό δεν έχουμε  ; …

Δημοφιλείς ειδήσεις στην Ηλεία σήμερα
Ροή ειδήσεων