ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας ΕΠΣΗ, όπως προέκυψε από την κλήρωση της Δευτέρας

1η αγωνιστική

  • Δάφνη-Λέοντες
  • Λευκός Αστήρ-Αετός
  • Ατρόμητος Β.-Διγενής
  • Ερμής-Μακρίσια
  • Κεραυνός Βρ.-Εθνικός Γ.
  • Πηνεία-Θύελλα
  • Πρόοδος-Ηλειακός

 

2η αγωνιστική

  • Λευκός Αστήρ-Δάφνη
  • Λέοντες-Ατρόμητος Β.
  • Αετός-Ερμής
  • Διγενής-Κεραυνός Βρ.
  • Μακρίσια-Πηνεια
  • Εθνικός Γ.-Πρόοοδος
  • Θύελλα-Ηλειακός

 

3η αγωνιστική

  • Δάφνη-Ατρόμητος Β.
  • Ερμής-Λευκός Αστήρ
  • Κεραυνός Βρ.-Λέοντες
  • Πηνεία-Αετός
  • Πρόοδος-Διγενής
  • Ηλειακός-Μακρίσια
  • Θυελλα-Εθνικός Γ.

 

4η αγωνιστική

  • Ερμής-Δάφνη
  • Ατρόμητος Β.-Κεραυνός Βρ.
  • Λευκός Αστήρ-Πηνεία
  • Λέοντες-Πρόοδος
  • Αετός-Ηλειακός
  • Διγενής-Θύελλα
  • Μακρίσια-Εθνικός Γ.

 

5η αγωνιστική

  • Δάφνη-Κεραυνός Βρ.
  • Πηνεία-Ερμής
  • Πρόοδος-Ατρόμητος Β.
  • Ηλειακός-Λευκός Αστήρ
  • Θύελλα-Λέοντες
  • Εθνικός Γ.-Αετός
  • Μακρίσια-Διγενής

 

6η αγωνιστική

  • Πηνεία-Δάφνη
  • Κεραυνός Βρ.-Πρόοδος
  • Ερμής-Ηλειακός
  • Ατρόμητος Β.-Θύελλα
  • Λευκός Αστήρ-Εθνικός Γ.
  • Λέοντες-Μακρίσια
  • Αετός-Διγενής

 

7η αγωνιστική

  • Δάφνη-Πρόοδος
  • Ηλειακός-Πηνεία
  • Θύελλα-Κεραυνός Βρ.
  • Εθνικός Γ.-Ερμής
  • Μακρίσια-Ατρόμητος Β.
  • Διγενής-Λευκός Αστήρ
  • Αετός-Λέοντες

 

8η αγωνιστική

  • Ηλειακός-Δάφνη
  • Πρόοδος-Θύελλα
  • Πηνεία-Εθνικός Γ.
  • Κεραυνός Βρ.-Μακρίσια
  • Ερμής-Διγενής
  • Ατρόμητος Β.-Αετός
  • Λευκός Αστήρ-Λέοντες

 

9η αγωνιστική

  • Δάφνη-Θύελλα
  • Εθνικός Γ.-Ηλειακός
  • Μακρίσια-Πρόοδος
  • Διγενής-Πηνεία
  • Αετός-Κεραυνός Βρ.
  • Λέοντες-Ερμής
  • Ατρόμητος Β.-Λευκός Αστήρ

 

10η αγωνιστική

  • Εθνικός Γ.-Δάφνη
  • Θύελλα-Μακρίσια
  • Ηλειακός-Διγενής
  • Πρόοδος-Αετός
  • Πηνεία-Λέοντες
  • Κεραυνός Βρ.-Λευκός Αστήρ
  • Ερμής-Ατρόμητος Β.

 

11η αγωνιστική

  • Δάφνη-Μακρίσια
  • Διγενής-Εθνικός Γ.
  • Αετός-Θύελλα
  • Λέοντες-Ηλειακός
  • Λευκός Αστήρ-Πρόοοδος
  • Ατρόμητος Β.-Πηνεία
  • Κεραυνός Βρ.-Ερμής

 

12η αγωνιστική

  • Διγενής-Δάφνη
  • Μακρίσια-Αετός
  • Εθνικός Γ.-Λέοντες
  • Θύελλα-Λευκός Αστήρ
  • Ηλειακός-Ατρόμητος Β.
  • Πρόοδος-Ερμής
  • Πηνεία-Κεραυνός Βρ.

 

13η αγωνιστική

  • Δάφνη-Αετός
  • Λέοντες-Διγενής
  • Λευκός Αστήρ-Μακρίσια
  • Ατρόμητος Β.-Εθνικός Γ.
  • Ερμής-Θύελλα
  • Κεραυνός Βρ.-Ηλειακός
  • Πρόοδος-Πηνεία