ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Το πρόγραμμα των τριών ομίλων της Β΄ κατηγορίας

  • 8
    Shares

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • Απόλλων-Αγ. Δημητριος
  • Κακόβατος-Άφοβος
  • Άρης Λ.-Άρης Σ.
  • Σμίλα-Ωλενιακός

Ρεπό: Ατρόμητος Λ.

2η αγωνιστική

  • Αγ. Δημήτριος-Κακόβατος
  • Ατρόμητος Λ.-Απολλων
  • Άρης Σ.-Ωλενιακός
  • Άφοβος-Σμίλα

Ρεπό: Άρης Λ.

3η αγωνιστική

  • Απόλλων-Κακόβατος
  • Άρης Λ.-Ατρόμητος Λ.
  • Σμίλα-Αγ. Δημήτριος
  • Άρης Σ.-Άφοβος

Ρεπό: Ωλενιακός

4η αγωνιστική

  • Αγ. Δημήτριος-Άρης Σ.
  • Ατρόμητος Λ.-Ωλενιακός
  • Κακόβατος-Σμίλα
  • Άρης Λ.-Απόλλων

Ρεπό: ‘Αφοβος

5η αγωνιστική

  • Απόλλων-Σμίλα
  • Ωλενιακός-‘Αρης Λ.
  • Άρης Σ.-Κακόβατος
  • Άφοβος-Ατρόμητος Λ.

Ρεπό: Αγ. Δημήτριος

6η αγωνιστική

  • Ατρόμητος Λ.-Αγ. Δημήτριος
  • Άρης Λ.-Άφοβος
  • Σμίλα-Άρης Σ.
  • Ωλενιακός-Απόλλων

Ρεπό: Κακόβατος

7η αγωνιστική

  • Αγ. Δημήτριος-Άρης Λ.
  • Κακόβατος-Ατρόμητος Λ.
  • Άρης Σ.-Απόλλων
  • Άφοβος-Ωλενιακός

Ρεπό: Σμίλα

8η αγωνιστική

  • Απόλλων-Άφοβος
  • Άρης Λ.-Κακόβατος
  • Σμίλα-Ατρόμητος Λ.
  • Ωλενιακός-Αγ. Δημήτριος

Ρεπό: Άρης Σ.

9η αγωνιστική

  • Ατρόμητος Λ.-Άρης Σ.
  • Κακόβατος-Ωλενιακός
  • Σμίλα-Άρης Λ.
  • Άφοβος-Αγ. Δημήτριος

Ρεπό: Απόλλων

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • Πήγασος-Θρίαμβος
  • Χειμαδιό-Αετός
  • Δόξα Ελαιώνα-Θύελλα Κ.
  • Αγ. Γεώργιος-Αμαλιάδα
  • Αίολος-Αργοναύτης

2η αγωνιστική

  • Θρίαμβος-Δόξα Ελαιώνα
  • Χειμαδιό-Πήγασος
  • Αμαλιάδα-Αργοναύτης
  • Θύελλα Κ.-Αίολος
  • Αετός-Αγ. Γεώργιος

3η αγωνιστική

  • Πήγασος-Δόξα Ελαιώνα
  • Αγ. Γεώργιος-Χειμαδιό
  • Αίολος-Θρίαμβος
  • Αργοναύτης-Αετός
  • Αμαλιάδα-Θύελλα Κ.

4η αγωνιστική

  • Θρίαμβος-Αμαλιάδα
  • Χειμαδιό-Αργοναύτης
  • Δόξα Ελαιώνα-Αίολος
  • Αγ. Γεώργιος-Πήγασος
  • Αετός-Θύελλα Κ.

5η αγωνιστική

  • Πήγασος-Αίολος
  • Θρίαμβος-Αετός
  • Αργοναύτης-Αγ. Γεώργιος
  • Αμαλιάδα-Δόξα Ελαιώνα
  • Θύελλα Κ.-Χειμαδιό

6η αγωνιστική

  • Χειμαδιό-Θρίαμβος
  • Δόξα Ελαιώνα-Αετός
  • Αγ. Γεώργιος-Θύελλα Κ.
  • Αίολος-Αμαλιάδα
  • Αργοναύτης-Πήγασος

7η αγωνιστική

  • Θρίαμβος-Αγ. Γεώργιος
  • Δόξα Ελαιώνα-Χειμαδιό
  • Αμαλιάδα-Πήγασος
  • Θύελλα Κ.-Αργοναύτης
  • Αετός-Αίολος

8η αγωνιστική

  • Πήγασος-Θύελλα Κ.
  • Αγ. Γεώργιος-Δόξα Ελαιώνα
  • Αίολος-Χειμαδιό
  • Αργοναύτης-Θρίαμβος
  • Αετός-Αμαλιάδα

9η αγωνιστική

  • Πήγασος-Αετός
  • Χειμαδιό-Αμαλιάδα
  • Δόξα Ελαιώνα-Αργοναύτης
  • Αίολος-Αγ. Γεώργιος
  • Θύελλα Κ.-Θρίαμβος

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • Αμπελόκαμπος-Ίφιτος
  • Αχιλλέας-Πρίγκιπες
  • Άρης Δ.-Κάστρο
  • Πηνειακός-Κένταυρος Σ.

Ρεπό: Μυρσιναϊκός

2η αγωνιστική

  • Ίφιτος-Αχιλλέας
  • Μυρσιναϊκός-Αμπελόκαμπος
  • Κάστρο-Κένταυρος Σ.
  • Πρίγκιπες-Πηνειακός

Ρεπό: Άρης Δ.

3η αγωνιστική

  • Αμπελόκαμπος-Αχιλλέας
  • Άρης Δ.-Μυρσιναϊκός
  • Πηνειακός-Ίφιτος
  • Κάστρο-Πρίγκιπες

Ρεπό: Κένταυρος Σ.

4η αγωνιστική

  • Ίφιτος-Κάστρο
  • Μυρσιναϊκός-Κένταυρος Σ.
  • Αχιλλέας-Πηνειακός
  • Άρης Δ.-Αμπελόκαμπος

Ρεπό: Πρίγκιπές

5η αγωνιστική

  • Αμπλόκαμπος-Πηνειακός
  • Κένταυρος Σ.-Άρης Δ.
  • Κάστρο-Αχιλλέας
  • Πρίγκιπες-Μυρσιναϊκός

Ρεπό: Ίφιτος

6η αγωνιστική

  • Μυρσιναϊκός-Ίφιτος
  • Άρης Δ.-Πρίγκιπες
  • Πηνειακός-Κάστρο
  • Κένταυρος Σ.-Αμπελόκαμπος

Ρεπό: Αχιλλέας

7η αγωνιστική

  • Ίφιτος-Άρης Δ.
  • Αχιλλέας-Μυρσιναϊκός
  • Κάστρο-Αμπελόκαμπος
  • Πρίγκιπές-Κένταυρος Σ.

Ρεπό: Πηνειακός

8η αγωνιστική

  • Αμπελόκαμπος-Πρίγκιπες
  • Άρης Δ.-Αχιλλέας
  • Πηνειακός-Μυρσιναϊκός
  • Κένταυρος Σ.-Ίφιτος

Ρεπό: Κάστρο

9η αγωνιστική

  • Μυρσιναϊκός-Κάστρο
  • Αχιλλέας-Κένταυρος Σ.
  • Πηνειακός-Άρης Δ.
  • Πρίγκιπες-Ίφιτος

Ρεπό: Αμπελόκαμπος


  • 8
    Shares