Α2 Sinner Café
7η αγωνιστική
Μυρσιναϊκός – Λέοντες 1-8
Αίας – Απόλλων Ν.Φ. 1-0
Πηνειακός – Αχιλλέας 3-3
Πελόπιο – Κένταυρος Μαγ. 0-4
Ολυμπιάδα – Ηλειακός Β. Αναβλήθηκε
Κόροιβος Κατσ. – Δάφνη Ανδρ. 2-1
Σκουροχώρι – Πέλοπας Πύργ. 3-0
Βαθμολογία
- Δάφνη Ανδρ. 16-9 16
- 2. Αίας 12-7 16
- Κόροιβος Κατσ. 14-9 16
- Λ. Αστέρας Σκουρ. 19-6 16
——————————————
- 5. Ολυμπιάδα 11-4 15
- Κένταυρος Μαγ. 12-5 14
- Πέλοπας Πύργου 11-7 12
- Απόλλων Ν.Φ. 15-14 10
- Πηνειακός 11-1510
- Ηλ. Βαρθολομιού 5-9 6
- Πέλοπας Πελοπ. 7-19 6
——————————————
- Μυρσιναϊκός 9-26 6
- 13. Λέοντες Αμαλ. 11-13 5
——————————————
- Αχιλλέας9-19 5
Επόμενη
Αίας – Μυρσιναϊκός
Λέοντες – Πηνειακός
Πέλοπας Πύργ. – Κόροιβος
Δάφνη – Ηλειακός Β.
Απόλλων Ν.Φ. – Πελόπιο
Αχιλλέας – Σκουροχώρι
Κένταυρος Μαγ. – Ολυμπιάδα
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ
7η αγωνιστική
1ος Όμιλος
Πρόοδος – Διγενής 1-0
ΑΕΚ Π. – Ερμής 0-0
Χειμαδιό – Ωλενιακός (διακόπηκε στο 30′ )
Βαρβάσαινα – Βρίνα 5-3
Δόξα Ελ. – Αργοναύτης 1-1
ΠΑΟΚ – Αμπελών 3-0
Βαθμολογία
Κεραυνός Βρίνας 14 20 – 11
Ωλενιακός 12 15 – 9
ΠΑΟ Κακοβάτου 12 13 – 5
——————————————
Αργοναύτης 11 10 – 7
ΑΟ Αμπελώνας 10 12 – 11
ΑΕΚ Πύργου 10 10 – 10
Πρόοδος Σαλμώνης 10 9 – 11
Ερμής Πλατ. 10 8 – 11
Ατρόμητος Βαρβάσ. 9 11 -17
——————————————
Κεραυνός Χειμαδιού 7 9 – 6
Δόξα Ελαιώνα 3 6 – 15
——————————————
Διγενής Χαριάς 2 3 – 11
Επόμενη
Βρίνα – Αμπελών
Διγενής – ΠΑΟΚ
Ερμής – Βαρβάσαινα
Ωλενιακός – Πρόοδος
Αργοναύτης – ΑΕΚ Π
Χειμαδιό – Δόξα Ελ.
2ος Όμιλος
7η αγωνιστική
Αετός Αλπ. – Αίολος 3-0
Φίλιππος – Κάστρο 4-0
Σώστι – Άφοβος 2-2
Σάββατο
Γεράκι – Μυρτιά 4-1
Ίφιτος Καλ. – Βάρδα 2015 3-2
Θύελλα Κ. – Κέντρο 1-3
Βαθμολογία
Εθνικός Γερακίου 19 22-6
Φίλιππος Ανδρ. 13 19-6
Άφοβος Βροχίτσας 13 17-9
——————————————
Αετός Κέντρου 12 10-16
Αετός Αλποχ. 12 9-6
Ολυμπιακός Μ. 10 11-10
Βάρδα 2015 10 9-9
Ίφιτος Κ. 9 11-12
Κένταυρος Σ. 7 10-15
——————————————
Κάστρο 5 8-16
Θύελλα Καρδ. 5 5-11
——————————————
Αίολος Πύργου 2 6-21
Επόμενη
Αίολος – Μυρτιά
Βάρδα 2015 – Γεράκι
Κάστρο – Αετός Αλπ.
Κέντρο – Ίφιτος Κ.
Άφοβος – Φίλιππος
Γ’ Counterpain
6η αγωνιστική
Άρης Λ. – Άρης Σ. 1-0
Αγ. Δημήτριος – Αλφειονίδα (διακόπηκε στο 30′ )
Αγ. Γεώργιος – Άρης Δήμ. 0-1
Αμαλιάδα 2008 – Αναγέννηση Μακρ. 0-3
Θρίαμβος Π. – Απόλλων Σμ. 2-0
Ρεπό: Πρίγκιπες Λεχ.
Βαθμολογία
Άρης Λανθίου 18 18-5
Άρης Δήμητρας 15 15-8
Αναγέν. Μακρισίων 11 11-5
Άρης Στρεφίου 8 8-3
Θρίαμβος Π. 6 14-11
Αλφειονίδα 6 4-6
Αγ. Δημήτριος 5 6-8
Πρίγκιπες Λεχ. 3 4-11
Αγ. Γεώργιος 3 2-10
Αμαλιάδα 2008 3 5-9
Απόλλων Σμίλα 1 2-13
Επόμενη
Άρης Στρέφ. – Αγ. Γεώργιος
Πρίγκιπες Λεχ. – Αγ. Δημήτριος
Αλφειονίδα – Θρίαμβος Π.
Απόλλων Σμ. – Αμαλιάδα 2008
Αναγέννηση Μακρ. – Άρης Δήμ.
Ρεπό: Άρης Λ.