Ολοκληρώθηκε σήμερα η τέταρτη αγωνιστική της Α2 Sinner Café, με το παιχνίδι Μαγούλας-Πέλοπα, το οποίο έληξε ισόπαλο 0-0. Ο Πηνειακός, έβαλε φρένο στη Δάφνη, την οποία υποχρέωσε με την πρώτη της ήττα, 2-0, πράγμα που επέτρεψε στον Λευκό Αστέρα να προσπεράσει την κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.
Α2 Siner Café
4η αγωνιστική
Αχιλλέας – Ηλειακός Β. 1-1
Απόλλων Ν.Φ. – Κόροιβος Κ. 3-3
Μυρσιναϊκός – Λευκός Αστήρ 1-4
Πηνειακός – Δάφνη Ανδρ. 2-0
Αίας – Πέλοπας Πελοπίου 4-1
Λέοντες – Ολυμπιάδα 0-1
Κένταυρος Μ. – Πέλοπας Π. 0-0
Βαθμολογία
- Λ. Αστέρας Σκουρ. 11-2 10
- Δάφνη Ανδρ. 11-5 9
- Ολυμπιάδα 6-2 8
- Κόροιβος Κατσ. 7-5 7
- Αίας Γαστ. 6-4 7
- Πηνειακός6-76
- Πέλοπας Πελοπ. 6-9 6
- Πέλοπας Πύργου 4-1 5
- Κένταυρος Μαγ. 3-2 4
- Απόλλων Ν.Φ. 6-7 4
- Μυρσιναϊκός 5-12 3
- Ηλ. Βαρθολομιού 1-6 2
- Λέοντες Αμαλ. 2-7 1
- Αχιλλέας 2-7 1
Επόμενη
Δάφνη – Πέλοπας Πελ.
Κένταυρος – Αχιλλέας
Πέλοπας Π. – Απόλλων Ν.Φ.
Ηλειακος Β. – Λέοντες
Κόροιβος Κ. – Μυρσιναϊκός
Ολυμπιάδα – Αίας
Σκουροχώρι – Πηνειακός
Β’ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ
3η αγωνιστική
1ος όμιλος
Ερμής Πλ. – ΠΑΟΚ 1-0
Ωλενιακός – Ατρόμητος Β. 5-1
Διγενής – Αμπελώνας 1-2
Δόξα Ελ. – Βρίνα 1-1
Χειμαδιό – ΑΕΚ Π. 5-1
Βαθμολογία
ΑΕΚ Πύργου 6 7 – 6
ΑΟ Αμπελώνας 6 7 – 4
Ωλενιακός 6 8 – 4
Ερμής Πλατ. 6 2 – 0
Ατρόμητος Βαρβάσ. 6 4 -6
Κεραυνός Βρίνας 4 3 – 1
ΠΑΟ Κακοβάτου 3 3 – 2
Αργοναύτης 3 2 – 3
Κεραυνός Χειμαδιού 3 6 – 4
Δόξα Ελαιώνα 1 3 – 8
Διγενής Χαριάς 0 1 – 6
Πρόοδος Σαλμώνης – –
Επόμενη
ΑΕΚ Π. – Πρόοδος
Βαρβάσαινα – Χειμαδιό
ΠΑΟΚ – Αργοναύτης
Αμπελών – Ωλενιακός
Βρίνα – Ερμής
Διγενής – Δόξα Ελ.
2ος Όμιλος
Θύελλα Κ. – Φίλιππος 2-2
Άφοβος Βρ. – Ίφιτος 2-2
Αετός Κ. – Αετός Αλπ. 3-0
Σώστι – Αίολος 3-0
Κάστρο – Γεράκι 1-4
Βάρδα 2015 – Ολ. Μυρτιάς 1-1
Βαθμολογία
Εθνικός Γερακίου 9 13-2
Αετός Αλποχ. 6 4-3
Άφοβος Βροχίτσας 5 8-3
Κάστρο 4 5-6
Φίλιππος Ανδρ. 4 7-3
Ολ. Μυρτιάς 4 5-4
Βάρδα 2015 4 2-3
Ίφιτος Καλυβ. 3 5-5
Κέντ. Σωστίου 3 4-9
Αετός Κέντρου 3 3-10
Θύελλα Καρδ. 2 3-5
Αίολος Πύργου 1 2-8
Επόμενη
Φίλιππος – Ίφιτος Καλ.
Αετός Αλπ. – Θύελλα Καρδ.
Γεράκι – Άφοβος Βρ.
Μυρτιά – Κέντρο
Αίολος – Κάστρο
Βάρδα 2015 – Σώστι
Γ’ Counterpain
2η αγωνιστική
Άρης Δημ. – Απόλλων Σμίλα 6-2
Άρης Στρεφ. – Αμαλιάδα 2008 0-0
Αλφειονίδα – Αγ. Γεώργιος 1-0
Πρίγκιπες – Άρης Λανθίου 0-3
Αγ. Δημήτριος – Αναγέννηση Μακρ. 1-1
Ρεπό: Θρίαμβος
Βαθμολογία
Άρης Λανθίου 6 8-2
Άρης Δήμητρας 6 8-3
Άρης Στρεφίου 4 4-0
Αναγέν. Μακρισίων 4 3-1
Αλφειονίδα 3 3-5
Αγ. Γεώργιος 3 2-1
Αμαλιάδα 2008 1 1-2
Αγ. Δημήτριος 1 1-1
Απόλλων Σμίλα 0 2-8
Πρίγκιπες Λεχ. 0 0-5
Θρίαμβος Π. -2 0-4
* Ο Θρίαμβος έχει μείον 2 βαθμούς από την περυσινή περίοδο
* Ρεπό έχουν κάνει: Αγ. Δημήτριος, Θρίαμβος
Επόμενη
Απόλλων Σμίλα – Άρης Στρεφ.
Άρης Δημ. – Αλφειονίδα
Αγ. Γεώργιος – Πρίγκιπες Λεχ.
Θρίαμβος – Αγ. Δημήτριος
Αναγέννηση Μακρ.– Άρης Λανθίου
Ρεπό: Αμαλιάδα 2008